HAKAN TABAN: BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTILAR

HAKAN TABAN: BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTILAR

BARBAROS MAHALLESİNDEKİ SİLAHLA YARALAMA OLAYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPILDI

HAKAN TABAN: BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTILAR
2021-06-19 11:29:42

Ereğli Barbaros Mahallesinde geçtiğimiz ay meydana gelen silahlı olayda yaralanan Hakan Taban, meydana gelen olay ile ilgili olarak açıklama yaptı. Hakan Taban, yaptığı açıklamada, olayın nedeninin, site yönetiminde yapılan usulsüzlüğe göz yummamasından kaynaklı olduğunu belirtti.
6 Mayıs 2021 Perşembe günü Ereğli Barbaros Mahallesinde meydana gelen silahlı kavgada Ereğlili iş adamı Hakan Taban silahla bacağından yaralanmış ve Konyada tedavi altına alınmıştı. Tedavisinin ardından olayın nedeni ile ilgili olarak açıklamada bulunan Hakan Taban, site yönetiminde yapılan usulsüzlüğe göz yummadığı için bu olayın yaşandığını iddia etti.
Taban, yaptığı açıklamada şunlara yer verdi: şahıs (M.B.I.) ile musibetimiz apartman yöneticiliğinde yolsuzluk yapması ile başladı. Yapılan tüm masrafların rakamıyla oynamış, gelir defterine yazmış. Yapılmayan, alınmayan şeylerin parasını yazmış. Bunu öğrenince apartmanda imza toplayıp yöneticiliği ben devraldım. Şahıs amacına ulaşamayınca beni düşman bildi. Her iki şahıs da ailemle, çocuklarımla uğraştılar, Şahıs (F.I.) kızımı sıkıştırıp darp etmeye çalıştı, hakaretlerde bulundu. Yetmedi şahıs (M.B.I.) haneme silahla tacizde bulundu. Hepsinden şikayetçi oldum, dava açtım, mahkemelik olduk fakat adli para cezası dışında bir ceza almadılar. Belli bir zaman sonra da olay canıma, çocuklarımın önünde kastetmeye kadar geldi dedi.
Olay günü, eşinin ve çocuklarının önünde saldırıya uğradığını da ifade eden Taban; açıklamasını şu şekilde sürdürdü: Şahıs amacına ulaşamayınca beni düşman bildi. Olay günü şahıs ve eşi, aracımla ilerlerken benim yolumu kestiler ve beni öldürmeye çalıştılar. O gün silahın tutukluk yapması benim için bir şans. O gün silah tutukluk yapmasaydı ben bugün hayatta olmayacaktım. Olayın nedenleri arasında yolsuzluk harici sebepler de var. Tabi konu ile ilgili soruşturma devam ediyor ancak olay günü ben yerde yaralı halde yatarken beni tekmelemelerinden tutun da, olaya şahit olan tanıkların korkutulmalarına kadar pek çok şey dönmüştür. Benim adalete inancım tamdır. Kim ne kadar etkilemeye çalışırsa çalışsın, tarafsız hakim ve savcılarımız olayın aslını ortaya çıkaracaktır. Güpegündüz yol kesip canıma kast edenlerin hak ettikleri cezayı alacaklarına inancım tamdır dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 35932

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Ereğli’de Makas atan TIR, bariyerleri çarptı
Ereğli’de Makas atan TIR, bariyerleri çarptı
Ziraat Yüksek Mühendisi Burak Kırkgöz, Değişim için geliyoruz
Ziraat Yüksek Mühendisi Burak Kırkgöz, Değişim için geliyoruz