SAYGI ÖZTÜRK’ÜN GÖZÜNDE HASAN CAN

SAYGI ÖZTÜRK’ÜN GÖZÜNDE HASAN CAN

SAYGI ÖZTÜRK UZUN BİR YAZI YAYINLAMIŞ, SADECE GAZETEMİZİN KURUCUSU HASAN CAN İLE İLGİLİ BÖLÜMÜNÜ YAYINLIYORUZ.

SAYGI ÖZTÜRK’ÜN GÖZÜNDE HASAN CAN
2021-06-19 07:56:47

Gazetemiz imtiyaz sahibi Bahri Can, Sözcü Gazetesi köşe yazarı Saygı Öztürkün yayınladığı makalede babasının adının geçmesinden gururlandığını belirtere, Yıldızımız hiç barışmadı ama çoğu zaman iyi ki böyle bir babanın çocuğu olmuşum diyorum dedi.
İşte Saygı Öztürkün yazısının bir bölümü:
YALANA-DOLANA BULAŞMADILAR
Okadar çok emekçi arkadaşımız var ki hep saygıyla, sevgiyle andığımız isimlerin bazılarını Sezai abi yazısında şöyle sıralamış:
Sivas'ımızın başarılı gazetecilerinden Sirer Doğan, Orhan Kaynar (Trabzon), Erol Ataşan (Ordu), Uğur Gürsoy ve Avni Demir (Samsun), Cahit Akman (Zonguldak), Hüsnü Acar (Kastamonu), Sadık Kaplan (Van), Enver Özkahraman (Hakkari), Talat Polat (Diyarbakır), Salih Şahin (Kars), Ahmet Zeren (Sarıkaya ), Lütfi Özgünaydın (Kemaliye) Hasan Can (Ereğli).
Derin devlet kurbanlarından Diyarbakır Temsilcisi Aziz Korkmaz'ı nasıl unuturuz? Gazete Gazetesi'nin bürosunda öldürülen Kamil Başaran'ın HHA'nın Erdemli ilçe muhabiri olduğunu hatırlayan kaç kişi var aramızda?
Yüzlerce muhabir arkadaşımız Anadolu ve Trakya illerinde görev yaparken, değil mafyaya, bir teki yalana-dolana bulaşmadı. Tek biri menfaat karşılığı haber yazmadı. 2000'li yılların başına kadar hizmet veren Anadolu'nun isimli-isimsiz tüm emekçilerine selam olsun. Selam olsun ki onlar sayesinde Türk medyasında hâlâ helal süt emmişler var. Ve Türk medyası hâlâ ayakta…

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 71872

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Op. Dr. Durdane Güner Kara: Sağlıklı yaşam anne karnında başlıyor
Op. Dr. Durdane Güner Kara: Sağlıklı yaşam anne karnında başlıyor
Uzm. Dr. Zafer Yılmaz ERTÜRK, Çocuk kışın daha sık hastalanır
Uzm. Dr. Zafer Yılmaz ERTÜRK, Çocuk kışın daha sık hastalanır