MURAT ŞENGÜN, “TÜRKİYE BU YÜKÜN ALTINDAN KALKAR

MURAT ŞENGÜN, “TÜRKİYE BU YÜKÜN ALTINDAN KALKAR

Murat Dorse sahibi Şengün birlik olursak her şeyin üstesinden geliriz

MURAT ŞENGÜN, “TÜRKİYE BU YÜKÜN ALTINDAN KALKAR
2023-02-17 15:54:13

Konyada faaliyetlerini sürdüren Ereğlili işinsanı hemşehrimiz Murat Şengün, merkez üssü Kahramanmaraşın Pazarcık ilçesi olan 7,7 büyüklüğünde gerçekleşen 10 ilimizde büyük bir yıkıma ve çok sayıda can kaybına yol açan deprem hakkında açıklamalarda bulundu. Murat Dorse sahibi Şengün açıtklamasında şu ifadeleri kullandı;

Büyük kayıplar verdiğimiz deprem felaketleri sebebiyle çok derin üzüntü ve tarifsiz bir acı içerisindeyiz. Hepimizin duyguları aynı, acıları aynı, kayıpları aynı. Başta bölgede yaşayan vatandaşlarımız başta olmak üzere bütün ülkemize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Deprem maalesef ülkemizin bir gerçeğidir ve bir an önce tüm yapılarımızı bu şekilde inşa etmeli, riskli yapıları dönüştürme çalışmalarına başlamalıyız. Yaşadığımız deprem sebebiyle tüm Türkiye kenetlenmiş durumdadır. Felaketin acısını ancak birlik ve beraberlik içerisinde azaltabilir, tekrar ayağa kalkabiliriz.

Bu kapsamda; bir daha ülkemizde böyle bir felaketin yaşanmamasını diliyor, bu felaketin yaralarını birlikte sarmak için Murat Dorse olarak ve ERKONSİAD 2. Başkanı olan eşim Tülay Şengün ile birlikte var gücümüzle, elbirliğiyle, akıl birliğiyle çalışacağımızı bildirmek isterim. Bu kapsamda; Felaketlerde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, ailelerine, sevenlerine başsağlığı ve sabır, yaralananlara acil şifalar diliyorum.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 35564

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİLİ ÖĞRENCİLER KAAN VE HÜRKUŞ PİLOTLARI İLE TANIŞTI
EREĞLİLİ ÖĞRENCİLER KAAN VE HÜRKUŞ PİLOTLARI İLE TANIŞTI
ENGELLİLER ATATÜRK KÜLTÜR PARKI’NDA YARIŞTI
ENGELLİLER ATATÜRK KÜLTÜR PARKI’NDA YARIŞTI