HÜSEYİN MUTLU AKPINAR BİL KOLEJİ’NDE

HÜSEYİN MUTLU AKPINAR BİL KOLEJİ’NDE

HÜSEYİN MUTLU AKPINAR BİL KOLEJİ’NİN KARİYER GÜNLERİNDE ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU!

HÜSEYİN MUTLU AKPINAR BİL KOLEJİ’NDE
2022-05-13 17:45:08
İzlenme : 151

Bil Kolejinin belirli aralıklarla düzenlediği ‘Kariyer Günlerinin bu seferki misafiri Karşıyakanın geçmiş dönem Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar oldu.
Bil Koleji Eğitim Kurumu tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen ‘Kariyer Günleri devam ediyor. ‘Kariyer Günleri ile öğrencilere farklı farklı iş kollarından bilgiler aktarılarak, öğrencileri hayata hazırlayan Bil Kolejinin bu sefer ki misafiri İzmirin Karşıyaka İlçesinin geçmiş dönem Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar oldu.
Bil Kolejinin konferans salonunda gerçekleşen ‘Kariyer Günlerinde öğrencilere yerel yönetimler hakkında açıklamalar yapan Akpınar, siyasi hayatının nasıl başladığı, Karşıyakadan neden belediye başkanı olduğu, Karşıyaka Belediye Başkanlığı sürecinde neler yaptığı ile ilgili öğrencilere bilgiler aktardı.
Akpınarın konuşmalarının ardından soru-cevap kısmına geçildi. Öğrenciler soru-cevap kısmında yerel yönetimler, belediye başkanlığı ve siyaset gibi alanlarda Akpınara sorular sorarak cevaplamasını istedi.
Soru-cevap kısmının ardından Bil Koleji ile ilgili görüşlerini de belirten Akpınar, Türkiyenin birçok yerinde dahil böyle bir özel okulun olmadığına, okulu gezdiğinde gördüğü çalışma alanları ve donanımdan dolayı mutlu olduğunu kaydetti. Bil Kolejinde okuyan öğrencilerin çok ayrıcalıklı ve şanslı olduğuna da değinen Akpınar, öğrencilerin bu imkanlardan olumlu şekilde faydalanarak geleceklerini şekillendirmeleri gerektiğinin de altını çizdi.
Akpınar son olarak Ereğli Bil Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercana ve öğretmenlere de teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.
Konuşmaların ardından öğrenciler ile selfie çeken Akpınara Ereğli Bil Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan tarafından çiçek takdim edildi. Çiçek takdiminin ardından öğretmenler ile hatıra fotoğrafı da çektiren Akpınar, kendi hayatını yazdığı kitabını da imzalayarak okula armağan etti.

Bil Koleji Yönetim Kurulu Başxkanı İŞinsanı Halil Ercan ise;

"Bil Kolejimizde kariyer günlerinin bu haftaki konuğu değerli abim Karşıyaka bir önceki Belediye Başkanı Sy Hüseyin Mutlu Akpınara bizi onurlandırdığı için çok teşekkür ediyorum" dedi

HÜSEYİN MUTLU AKPINAR BİL KOLEJİ’NDE
HÜSEYİN MUTLU AKPINAR BİL KOLEJİ’NDE
HÜSEYİN MUTLU AKPINAR BİL KOLEJİ’NDE

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 56112

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİ’DE SOYGUN GİRİŞİMİ...
EREĞLİ’DE SOYGUN GİRİŞİMİ...
Bahtiyar Filorinalı Yurtman: “Temamız, Sağlık İçin Mimarlık”
Bahtiyar Filorinalı Yurtman: “Temamız, Sağlık İçin Mimarlık”