ASEL UÇAK’TAN HOMOSEKSÜELLİK ÜZERİNE BİR YAZI

ASEL UÇAK'TAN HOMOSEKSÜELLİK ÜZERİNE BİR YAZI

BİLİNÇALTI KURGULAMA 3: HOMOSEKSÜELLİK

ASEL UÇAK’TAN HOMOSEKSÜELLİK ÜZERİNE BİR YAZI
2021-04-05 11:42:02

Hani Lut kavmine şöyle demişti: ‘Sizden önce âlemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayâsız-çirkinliği mi yapıyorsunuz? ‘Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz. Doğrusu siz, ölçüyü aşan (azgın) bir kavimsiniz. ‘(ARAF SURESİ 80-81. AYETLER)

Ayette de görüldüğü üzere homoseksüelliğin bilinen tarihi Lut kavmi ile başlamaktadır. ‘Sizden önce âlemlerden hiç kimsenin yapmadığı ifadesi bunu göstermektedir. Daha sonra birçok kavimde bu durum görülmüştür. Yine en bilinen örneklerinden biri Pompeidir. Lut kavminden günümüze kadar homoseksüellik bilinçli bir şekilde her daim devam ettirilmiştir. Özellikle de 20. Yüzyılın başlarından itibaren homoseksüellik propagandası daha sistematik bir hale gelmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte daha geniş kitlelere daha rahat ulaşabilmenin verdiği rahatlık homoseksüel propagandayı yapmayı kolaylaştırmıştır. Sinema, televizyon ve gelişen bilgisayar ve internet teknolojisi her anlamda homoseksüelliğin daha yaygın hale gelmesinde büyük rol oynamıştır. Daha önceleri kısıtlı imkânlarla belli bir bölge ve sınırlı insanlar etkilenirken bugün bir tuşla dünyayı etkileyecek hale gelmiştir.

DOKUZLAR EKİBİ(YUVARLAK MASA) VE LGBT (HOMOSEKSÜELLİK) PROPAGANDASI

Son 300 yıldır ise Dokuzlar Ekibi ve onun yönlendirdiği kurum ve kuruluşlar(Tavistock Enstitü, Chatham House, CFR, Rand Corp., Rockefeller Vakfı, Soros vakfı gibi) tarafından homoseksüellik propagandası yapılmakta ve dünya çapında yayılması istenmektedir. Dokuzlar Ekibi toplumların ahlaken yozlaşmasını istemektedir. Böylelikle kendi fikirlerini rahatça topluma empoze edecek ve onları kontrolü altına alacaktır.

Milli ve manevi değerlerden yoksun toplumların ise yönlendirilmeleri ve çöküşleri çok kolay olmaktadır. Birçok homoseksüel propaganda ve gösteri MI6 tarafından organize edilerek yürütülmektedir. Bu konuda özel yetiştirilmiş ve hatta homoseksüel olan birçok ajan bu konuda faaliyet göstermektedir. Bu ajanlar yine söylediğim gibi dünya çapında belli bir statü sahibi olan düşünce kuruluşlarını da bu yönde maddi ve stratejik olarak desteklemektedir. Böylece bu konuda özel yetiştirilmiş ajanlar tarafından oluşturulan psikolojik harp teknikleri ve bilinçaltı kurgulama yöntemleri toplumlara empoze edilerek normalleştirme propagandası tüm hızıyla devam etmektedir. Bu ajanlar ve içinde bulundukları kuruluşular LGBT konusunu kamuoyu önüne çıkarmışlar ve özellikle onur yürüyüşü adı altında birçok MI6 ajanının da içinde bulunduğu gösteriler dünya çapında organize edilmektedir. Bu yürüyüşlerin arka planında yatan ise, insanların bilinçaltına homoseksüel mağduriyetini ve normalleştirmeyi işlemektir.

George Soros, ana akım medya ve sosyal medya hesaplarında homoseksüelleri destekleyen açıklamalar yapmakta ve vakıfları yoluyla bu tip faaliyetleri desteklemektedir. Kırgızistan, Rusya, Gürcistan gibi birçok ülkede LGBT aktiviteleri ile ilgili tweetler paylaşmakta, Sorosun homoseksüelleri destek için milyonlarca dolar para akıtması ana akım medyada sıklıkla haber olmaktadır.

YUVARLAK MASA EKİBİNİN HOMOSEKSÜELLLİK İLE İLGİLİ SEMBOLİK DİLİ

Günümüzde dünyadaki fesadın ve sıkıntıların kaynağı olan Yuvarlak Masa Ekibi, kendilerine has bazı simgelerle sembolik bir dil geliştirmişlerdir. Böylece Yuvarlak Masa Ekibinin destekçileri de bu sembollerle bunlara desteklerini ortaya koymaktadırlar. Bu semboller gizli bir iletişim dili halini de almış durumdadır. Sadece destek amaçlı değil iletişim olarak da kullanılmaktadır. Böylece iletilmesi gereken gizli mesajlar bu yolla muhatabına gitmektedir.

(Bir sonraki yazımda ayrıntıları ile diğer sembolleri ve anlamlarını sizlerle paylaşacağım İnşaAllah)

Homoseksüellikle ilgili en göze çarpanları şunlardır: Tek Boynuzlu At Ve 6 renkli Gökkuşağı Renklerine Hâkim Nesneler Ya Da Benzeri Şeyler. Bu semboller çok anlam barındırsa da kısaca anlamları şöyle açıklanabilir.

Yuvarlak Masa Ekibinin sembolik canlısı tek boynuzlu attır. Tek boynuzlu at mitolojik bir varlık olarak bilinse de günümüzde İngiliz kraliyet arması başta olmak üzere birçok kurum kuruluş tarafından kullanılan bir semboldür. Yuvarlak Masa Ekibinin özellikle bu sembolü seçmesinde bir ayrıntı vardır o da homoseksüellik propagandasıdır.

Şunu demeye çalışıyorlar; biz yeni bir tür oluşturduk. Bunun da insan ırkına yansıması Allahın kadın ve erkek olarak yarattığı insan türünde homoseksüelliği bir alternatif gibi göstererek haşa Allaha karşı geliyorlar. Ve böylece kendi akıllarınca ilahlık iddia ediyorlar. Yine burada Yuvarlak Masa Ekibi gerçekte olmayan bir hayvanı sembol olarak kullanarak yaratılışa karşı gelmektedir. Çünkü Yuvarlak Masa Ekibinin felsefi zeminini oluşturan Darvinizme destek amaçlıdır. Bir nevi ara geçiş canlısı gibi lanse edilerek evrime kanıt gibi gösterilmektedir. Yuvarlak Masa Ekibinin özellikle bu sembolü seçmesinde bir ayrıntı var o da homoseksüellik.

Allah Nisa suresi 119. Ayette bunu yapacaklarına şöyle dikkat çekiyor İnşaAllah :

Şeytan Dedi Ki: Onları -Ne Olursa Olsun Şaşırtıp-Saptıracağım, En Olmadık Kuruntulara Düşüreceğim Ve Onlara Kesin Olarak Davarların Kulaklarını Kesmelerini Emredeceğim Ve Allahın Yarattığını Değiştirmelerini Emredeceğim. Kim Allahı Bırakıp Da Şeytanı Dost (Veli) Edinirse, Kuşkusuz O, Apaçık Bir Hüsrana Uğramıştır.(Nisa 119)

Ayette de özellikle Allahın yarattığını değiştirmelerini emredeceğim ayetiyle hem evrim teorisine hem de homoseksüelliğe atıf var İnşaAllah. Buradan da anlaşılacağı üzere deccal ve Yuvarlak Masa Ekibine bu telkini şeytan vermektedir.

Diğer bir sembol 6 renkli gökkuşağı sembolüdür. Bu sembol Gilbert Baker isimli biri tarafından tasarlanmıştır. Fakat araştırılacak olursa bu kişinin askeri kökeni mevcuttur. Bu şuna işarettir. Yuvarlak Masa Ekibinin Amerikan ordusunda etkin olduğu ortadadır. İşte bu nedenle bu kişide Yuvarlak Masa Ekibi güdümünde bu işi yapmıştır. Kendisi de homoseksüeldir.

Yukarıda anlattığım semboller üzerinden bilinçaltı kurgulaması yapılmaya çalışılarak homoseksüelliği normalleştirme çabası vardır. Günlük hayatta karşılaşılan bir çok şeyde tek boynuzlu at ve 6 renkli gökkuşağı sembolleri kullanılarak homoseksüellik propagandası yapılmaktadır. Bunun en bariz örnekleri özellikle; dosya indirme sitelerinden, bilgisayar ikonlarına, yollar ve merdivenler, logolar, kıyafet, ayakkabı, şemsiye, çanta, çizgi filmler, filmler, televizyon programlarına çıkartılan homoseksüel tipler,saç tokaları gibi insan hayatında çok fazla muhatap olunan nesneler özellikle seçilmektedir. (Bilmeden kullananları tenzih ederim)

Homoseksüellik gibi Kuranda haram kılınmış bir eylem, İslam ile bağdaştırılmaya çalışılmış, bunun için de Rumilik referans olarak gösterilmiştir. Bu oyuna dikkat edilmelidir.

Moda haline getirilmeye çalışılan homoseksüellik ve diğer sapkınlıklara karşı manevi, ahlaki ve ailevi değerlerini ön plana çıkaran bir kitle, Yuvarlak Masa Ekibini ciddi bir şekilde susturacaktır. İsyanı teşvik eden toplumsal olaylara karşı birlik ve beraberliği destekleyen bir kitle mutlaka galip gelecektir. Milli ve manevi değerleri korumanın, Yuvarlak Masa Ekibinin gösterdiği Sorosçu isyanlar ve sapkınlıklarla değil, milletin ittifakı ve Kuran ahlakıyla sağlanacağını gören toplumlar, Yuvarlak Masa Ekibine büyük bir ders vermiş olacaklardır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürkün iradesi ve önderliği ile Yuvarlak Masa Ekibine yem olmamış olan bu vatan, Milli ve manevi değerlerine sahip çıkan akıllı, imanlı ve her anlamda güçlü Türk milleti tarafından da hiçbir zaman Yuvarlak Masa Ekibinin hâkimiyetine verilmeyecektir.

Atatürkün şu sözü bunun garantisidir:

Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiyenin istiklaline, kendi benliğine, milli geleneklerine düşman olan unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir. (1 Mart 1922 TBMM açılış konuşmasından.)

Atatürk, düşmanı ise şöyle tarif eder:

Biz kimsenin düşmanı değiliz, Yalnız insanlığın düşmanı olanların düşmanıyız. (1936)

Bu derin ve sinsi tehlikenin farkında olup, bu konuda bilinçlenerek, gereken tüm fikri ve ilmi tedbirleri almak ve bu tehlikeyle mücadele etmek gerekir.

Asel UÇAK

Araştırmacı Yazar

Instgram:aselucak313

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 89639

Kullanıcı Adı

 • Ali karataş
  6 Nisan 2021 Salı

  Çok isabetli ve her döneme hitab eden bir konu şahane yazmışsınız.tebrikler sizi takip etmekten onur ve gurur duyuyorum.

 • Eymen
  5 Nisan 2021 Pazartesi

  Önemli ve gerekli bir yazı olmuş. teşekkür ederim

 • Mehman abbasov
  5 Nisan 2021 Pazartesi

 • Asuman
  5 Nisan 2021 Pazartesi

  Verilen bilgiler çok değerli. bizleri ve aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz. diğer yazınızı merakla bekliyoruz.

 • Gökmen
  5 Nisan 2021 Pazartesi

  Önemli ve gerekli bir yazı olmuş. türk islam alemini ve genç nesli yozlaştırmak için kullanılan bir yöntem. perde arkasının anlatılması çok güzel olmuş. teşekkür ederim.

 • Arıf bılir
  5 Nisan 2021 Pazartesi

  Neredeyse her filimde dizide kıvırarak yürüyen, ayollarla konuşan tiplerden bıktık usandık.

 • Haluk uyar
  5 Nisan 2021 Pazartesi

  Genel anlatim güzel. türkiye bunun neresinde

 • Akif demir
  5 Nisan 2021 Pazartesi

  Güzel anlatım

 • Akif demir
  5 Nisan 2021 Pazartesi

  Güzel anlatım


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Uçak hat bakım mahalli kiralama ihalesi yapılacaktır
Uçak hat bakım mahalli kiralama ihalesi yapılacaktır
TOROSLARDA MANTAR AVI BAŞLADI
TOROSLARDA MANTAR AVI BAŞLADI