VEYSEL GÖNÜLAL: DOĞRULARI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

VEYSEL GÖNÜLAL: DOĞRULARI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

CHP Ereğli ilçe başkanı Veysel Gönülal, “Halkı doğru bilgilendirmeye devam edeceğiz”

VEYSEL GÖNÜLAL: DOĞRULARI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ
2022-02-02 13:12:36
İzlenme : 176

CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, geçtiğimiz gün yayımladığı Doğalgaz faturaları cep yakıyor, Belkayalılar doğalgaz gelmediğine seviniyorlar başlıklı haberine olumlu ve olumsuz çok sayıda dönüş olduğunu söyledi.
Gönülal, vatandaşın gündeminin ekonomi olduğunu her fırsatta dile getirdiklerini ve bu açıklamayı da doğalgaz fiyatlarının faturalara yüksek yansımasından dolayı yaptıklarını belirterek, Doğalgaz faturaları cep yaktı, yakmaya da devam edecek. Ev kirasının üzerinde meblağlarda faturalar vatandaşa gelirken bizim susmak, açıklama yapmamak gibi bir durumumuz olamaz. Bu açıklamayı da o yüzden yaptık. Açıklamamız içerisinde ‘Belkayalılar doğalgaz gelmediğine seviniyorlar ifadesi var. Bu ifadeye Belkayalı hemşerilerimizin birçoğunun alındığını gözlemledik. Konu odur ki, 2019 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konyada mitinginde ki konuşmasında, Belkayaya doğalgaz sözü vermiştir. Seçim sözü olarak gördüğümüz bu ifadeler haberimizde de belirttiğimiz gibi müjdeden öteye geçmedi. Bugün faturalara yansıyan fiyatları baz alarak Belkayaya doğalgaz gelmemesini Belkayalı hemşerilerimizin dikkatini çekmek, verilen vaatlerin yerine gelmemesinin hesabını soracaklarını umut ederek açıklamayı yaptık . Ancak gördük ki, birçok hemşerimiz gerçekleri görmemekte, hayrına olan açıklamaları olumlu olarak değerlendirememektedir. Ancak biz yine de bıkmadan, usanmadan halkın menfaatleri doğrultusunda açıklama yapmaya, halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 23348

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİ’DE SOYGUN GİRİŞİMİ...
EREĞLİ’DE SOYGUN GİRİŞİMİ...
Bahtiyar Filorinalı Yurtman: “Temamız, Sağlık İçin Mimarlık”
Bahtiyar Filorinalı Yurtman: “Temamız, Sağlık İçin Mimarlık”