Kapat !
VEKİL BAYKAL VE BAŞKAN ALTAY OPRUKÇU’NUN MİSAFİRİYDİ

VEKİL BAYKAL VE BAŞKAN ALTAY OPRUKÇU’NUN MİSAFİRİYDİ

Ak Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan Ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’dan Başkan Oprukçu’ya Ziyaret

VEKİL BAYKAL VE BAŞKAN ALTAY OPRUKÇU’NUN MİSAFİRİYDİ
2024-02-05 21:32:23

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçuyu makamında ziyaret etti. Ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Belediye Meclis Üyeleri de yer aldı.

SAYIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZLA BİRLİKTE BU DÖNEMDE CUMHUR İTTİFAKININ ADAYI OLMA ŞEREFİNİ YAŞIYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Oprukçu: Sayın Büyükşehir Belediye başkanımızla birlikte bu dönemde Cumhur İttifakının adayı olma şerefini yaşıyoruz. Başkanım hayırlı uğurlu olsun, Allah muvaffak etsin. Uğur İbrahim Beyle biz öteden beri birlikte yürümeyi birlikte Ereğliye hizmet etmeyi çok arzu ettik, gayret ettik, bundan sonraki ilişkilerimiz de gayretlerimiz de çok daha samimi bir şekilde devam edecek birlikte başaracağız. Ereğli hakikaten arzu ettiği beklediği hizmete büyükşehrimiz sayesinde kavuşacak. Biz de bu manada uyumlu adaba edebe azami ölçüde riayet ederek yerimizi yurdumuzu da bilerek. Büyükşehir yasasının gerektirdiği her hususta insani ilişkilerimizin ötesinde bir ve beraber olacağız. Çünkü bir ve beraber olmanın rahmete güzel hizmetlere vesile olacağını biliyorum. O manada bugüne kadar Ereğlimize ve şahsımıza gösterdikleri ilgi alaka ve destekten dolayı da çok teşekkür ediyorum, müteşekkirim, Allah razı olsun. Mehmet Baykan Bey sevgili milletvekilim Allah onu da muhakkak etsin neticede hep beraber Konya muhteşem bir geleceği birlikte inşa edecek, teşrifinizle şeref verdiniz, çok teşekkür ediyorum. Sayın vekilim, Sayın Başkanım Allah razı olsun şeklinde konuştu.

CUMHUR İTTİFAKININ ADAYLARI OLARAK TEK BİR HEDEFİMİZ VAR BÜYÜKŞEHİRDE TÜRKİYEDE EN YÜKSEK OYU ALMAK, İLÇELERDE DE 31 İLÇENİN TAMAMINDA CUMHUR İTTİFAKININ ADAYLARINI SEÇTİRMEK

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay: Bugün Ereğlideyiz öncelikle 8 okulumuza kazandırdığımız suni çim sahalarının açılışını gerçekleştirdik. Şimdi de Ereğli Belediye Başkanımızı ziyaret ediyoruz. Yeni dönemin Cumhur İttifakımız ve kendisi için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. 2014 Büyükşehir yasasından itibaren bütün ilçelerde olduğu gibi Ereğlide de çok önemli hizmetler yürütüyoruz. 2018 yılında görev aldığımız günden bugüne kadar 2 milyarın üzerinde Ereğlide de yatırım gerçekleştirdik. Altyapı problemlerinin çözülmesi, sosyal hayatın geliştirilmesi ve tarımsal destekler hedefimiz bu doğrultuda çalışmalar yürütüyoruz. Yakın zamanda Ereğlide 2 önemli tesisinde temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Ereğli Belediyesi ile bugüne kadar uyum içerisinde çalıştık, bundan sonra seçim süreciyle birlikte bu birlik beraberinde artarak devam etmesini temenni ediyorum. Ereğli merkezin dışındaki en büyük ilçemiz onun için bizim için kıymetli sıklıkla geliyoruz. Bundan sonra da gelmeye devam edeceğiz. Cumhur İttifakının adayları olarak tek bir hedefimiz var. Büyükşehirde Türkiyede en yüksek oyu almak ilçelerde de 31 ilçenin tamamında Cumhur İttifakının adaylarını seçtirmek bu da zaten Ereğli Belediye başkanımız geçmişte yaptığımız hizmetlerle Ereğlide önemli işler yaptı. Bu dönemde de Cumhur İttifakının adayı olarak en yüksek oyla seçileceğine inancımız tam. Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti teşkilatları olarak Cumhur İttifakı adayımızla birlikte çalışmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Rabbim birlik beraberliğimizi bozmasın yukarıda Sayın Cumhurbaşkanımızla Devlet Bahçeli Bey arasında olan ilişkinin ilimize ve ilçelerimize yansımasını temenni ediyorum. Birlikte Ereğliyi çok daha güzel günlere güzel yarınlara hazırlayacağız. Hayırlı uğurlu olsun şeklinde konuştu.

HEP BERABER TEŞKİLATLAR OLARAK ÇALIŞIP ÇABALAYIP BU AMACA BU HEDEFE ULAŞACAĞIZ, BUNA İNANIYORUM

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan: Siyasette ve belediyecilikte iki tecrübeli ismin birlikte olduğu ortamda bize çok şey söylemek düşmez. Büyükşehirde Uğur İbrahim Altay Başkanımızın adaylığı bir süre önce açıklandı. Geçtiğimiz hafta Konyada öncesinde de MHP Genel merkezi tarafından Ereğli Belediye Başkanımızın adaylığı açıklandı. Şimdi Cumhur İttifakı bileşenlerine düşen Ereğlide hem Büyükşehir belediyemize hem de Ereğli belediyemize başkanlarımızı, adaylarımızı en yüksek oyla tekrar göreve getirmek. Bu anlamda hem Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarımızın hem AK Parti teşkilatlarımızı ve Türkiyenin geleceğinin Cumhur İttifakında olduğuna inanan diğer partilere mensup vatandaşlarımızın bu noktada teveccühünü bekliyoruz. Hep beraber teşkilatlar olarak çalışıp çabalayıp bu amaca bu hedefe ulaşacağız, buna inanıyorum. Uğur İbrahim Altay ve Hüseyin Oprukçu Başkanımıza başarılar diliyorum şeklinde konuştu.

VEKİL BAYKAL VE BAŞKAN ALTAY OPRUKÇU’NUN MİSAFİRİYDİ
VEKİL BAYKAL VE BAŞKAN ALTAY OPRUKÇU’NUN MİSAFİRİYDİ
VEKİL BAYKAL VE BAŞKAN ALTAY OPRUKÇU’NUN MİSAFİRİYDİ
VEKİL BAYKAL VE BAŞKAN ALTAY OPRUKÇU’NUN MİSAFİRİYDİ
VEKİL BAYKAL VE BAŞKAN ALTAY OPRUKÇU’NUN MİSAFİRİYDİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 69789

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR