Kapat !
UMUT AKPINAR, EZBERLERİ BOZDU!

UMUT AKPINAR, EZBERLERİ BOZDU!

AKPINAR, BİLGEHANE TEMEL ALTMA TÖRENİNE KATILDI

UMUT AKPINAR, EZBERLERİ BOZDU!
2024-03-14 03:06:40

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli Belediye Başkan Adayı Umut Akpınar, ezberleri bozdu Konya Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Bilgehane temel atma törenine katıldı.

Programda konuşan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu katılanları selamladı. Konuşmasına başlarken AK Partimizin Cumhuriyet… Misafirlerimizde var orada ifadesini kullanması ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanının adını ifade edememesi dikkatlerden kaçmadı.

Ardından bir konuşma yapan AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı yaptığı konuşmada Bu AK Partili Cumhur İttifakının Konya modeli belediyeciliğini takdir eden bütün Ereğlili hemşerilerimize siyasi görüş ayrım yapmaksızın teşekkür ediyorum. Az önce Cumhuriyet Halk Partisi'nin adayı da Umut Bey de buradalar, kendisine Konya modeli belediyeciliğe gösterdiği teveccüh sebebiyle, bizim bu başarımızı bir Ereğlili olarak takdir etmesi burada bulunması takdir etmesi demektir dedi.

Temel atma töreninde konuşma yapan ve Mevlana Şehri ve Mevlana Hoşgörüsünü temsil ettiğini her fırsatta ifade Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçunun temel atma törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli Belediye Başkan Adayı Umut Akpınarın ismini zikretmemesi dikkatlerden kaçmadı. AK Parti Milletvekili Selman Özboyacı ise Umut Akpınarın adını zikrederek yine takdiri üzerine topladı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 38935

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI