Kapat !
UĞUR İBRAHİM ALTAY: TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN

UĞUR İBRAHİM ALTAY: TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN

BAŞKAN ALTAY SAĞLIK ÇALIŞANLARININ 14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADI

UĞUR İBRAHİM ALTAY: TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN
2024-03-14 02:59:45

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle yayımladığı mesajında, Özellikle yüreklerimizi yakan 6 Şubat depremlerinde, pandemide ve birçok olayda kahraman sağlık çalışanlarımızın üstün fedakârlıklarınave gayretlerineyakından şahidiz. Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor, 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum dedi.


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Altayın mesajı şöyle:

Sağlık; insana dair en temel haklardan biridir. Sağlıklı bir toplumun tesis edilemediği yerlerde mutlu ve müreffeh bir gelecekten bahsedilemez.

Sağlık çalışanlarımız insan hayatının kutsallığını koruma adına gece gündüz demeden çalışarak, yaptıkları ulvi hizmetlerle fedakârlık ve özverinin sembolü konumundadır.

Yaşamın her anında, en kritik zamanlarda bile umudu yeşerten, şifa dağıtan sağlık çalışanlarımız, yalnızca bedenlerimizi değil, ruhlarımızı da iyileştirmektedir.

Tarih boyunca ilim ve irfan ile yükselen kadim şehrimiz Konyada bu bilgelik mirasının günümüzdeki en önemli temsilcileri sağlık sektörüne gönül veren çalışanlarımızdır. Onların özverisi, şehrimizin bu asil mirasını güçlü bir şekilde yeni nesillere taşımaktadır.

Özellikle yüreklerimizi yakan 6 Şubat depremlerinde, pandemide ve birçok olayda, kahraman sağlık çalışanlarımızın üstün fedakârlıklarınave gayretlerineyakından şahidiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde inşa edilen güçlü sağlık altyapımızla ve sağlık çalışanlarımızın bitmek tükenmek bilmeyen özverileriyle, Konyamızı ve ülkemizi müreffeh yarınlara taşımaya devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle görevi başında canını feda eden sağlık şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor, vazifelerinde kolaylıklar diliyorum.

14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun…

#UğurİbrahimAltay

#TıpBayramı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 38139

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
YORUMSUZ
YORUMSUZ