Kapat !
UĞUR İBRAHİM ALTAY GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

UĞUR İBRAHİM ALTAY GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

UĞUR İBRAHİM ALTAY GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
2023-01-09 16:09:11

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, basın mensuplarının Konyadaki birlik ve beraberliğin güçlü olmasına büyük katkısı olduğunu belirterek, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altayın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı şu şekilde:

Ülkemizin ve şehrimizin dört bir noktasında büyük bir özveri ile görev yapan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü yürekten kutluyorum. Haber alma hak ve hürriyetinin sağlanması bakımından son derece hassas bir vazife ifa eden, her türlü şart ve koşulda görevlerinin başında olan gazetecilerimiz; demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olmaya devam ediyor.

Sağduyulu ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla; milli ve manevi değerlerimize karşı büyük bir hassasiyet gözeten gazetecilerimiz, milletimizin gönlünde ulvi bir yer edinmeyi başarmıştır.

Konyamız özelinde bakarsak; şehrimizin birlik ve beraberliğinin güçlü olmasında basın mensuplarımızın büyük katkısı vardır. Kalemi güçlü, tarafsız, ülkesini, milletini, vatanını seven basın mensuplarımız Türkiyeye öncülük ediyor. Ben tüm hemşehrilerim adına basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum.

Yerelde ve ulusalda, milletimizin yükselen sesi olarak, büyük bir sorumluluk üstelenen medya mensuplarımız; ülke olarak yaşadığımız her türlü olağanüstü durumda etkili bir koordinasyon ve bilgi akışı sağlayarak son derece önemli bir sorumluluğu yerine getiriyor.

Üstün gayretleriyle vazifelerini en güzel şekilde yapan tüm medya çalışanlarımızı tebrik ediyorum.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle tüm gazetecilerimize meslek hayatlarında başarılar diliyor; 2023ün sağlıklı, mutlu, huzurlu bir sene olmasını temenni ediyorum.

#GazetecilerGünü

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 34267

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ALTAY YUNAK İTFAİYE MERKEZİ’Nİ AÇTI
ALTAY YUNAK İTFAİYE MERKEZİ’Nİ AÇTI
Özbekistanlı Öğrencilere Necmettin Erbakan Üniversitesi Misafirperverl
Özbekistanlı Öğrencilere Necmettin Erbakan Üniversitesi Misafirperverl