Kapat !
REMZİ YÜCEL BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

REMZİ YÜCEL BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

BASINA VE KAMUOYUNA DUYURULUR

REMZİ YÜCEL BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
2023-02-15 16:45:17

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ili kapsayan deprem sonrası hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah rahmet, yaralı olarak kurtulanlara ise geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yüce Türk Milletimizin başı sağolsun…
Depremin üzerinden 10 gün geçmesine rağmen, Ereğlimizin mülki amiri olan Kaymakamımızın deprem bölgesinden Ereğlimize gelen depremzede vatandaşlarımızın resmi sayısını neden hala açıklamamaktadır?
Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı olarak, yaptığımız gözlemlerde Ereğlimizde birçok hayırseverin kendi çabalarıyla Ereğlimize gelen depremzedelere yardımcı olmak için seferber olduğunu görüyoruz.
Türk Milletinden IBAN istemek ile bu iş çözülmez. Devlet Türk Milletinin Devletidir. Siz hükümet adına hangi önlemleri aldınız? Ereğlimizin büyük göç alacağını biliyoruz bunun için hangi hazırlıkları yapıyorsunuz?
Depremin ilk gününden itibaren, Ereğli Kaymakamımız Edip Çakıcının koordinasyonu sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Ancak görüyoruz ki, sayın Kaymakam Bey sürecin işleyişi hakkında ne resmi sitelerinden ne de basın mensupları aracılığıyla hiçbir açıklama yapmamaktadır.
Ereğlili hemşehrilerimiz deprem bölgesinden Ereğliye gelen depremzede sayısını bu gelen vatandaşlarımızın kaçının KYK yurtlarında, kaçının Devlet Hastanesinde ve kaçının da evlere yerleştirildiğini ve ayrıca Ereğliye gelenler arasında Suriye uyruklu kişilerin olup olmadığının cevabını ivedilik ile bekliyor. Siz bu şekilde birinci ağızdan açıklama yapmadığınız her gün Ereğlideki spekülasyonlar çığ gibi büyümeye devam edecektir. Halkımızın süreci doğru yönetemediğiniz kanısına varmasına neden oluyorsunuz.
Ereğlinin idari amiri olarak yüreğinizdeki korkuları bir kenara bırakıp asli görevinizi yerine getirin Ereğli halkı sizden cevap bekliyor…
Nemzi Yücel
Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 65644

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
YORUMSUZ
YORUMSUZ