Kapat !
OPRUKÇU EREĞLİ’YE DEĞER KATIYOR

OPRUKÇU EREĞLİ'YE DEĞER KATIYOR

BAŞKAN OPRUKÇU EREĞLİ’NİN DEĞERİNE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYOR

OPRUKÇU EREĞLİ’YE DEĞER KATIYOR
2024-02-07 13:05:47

Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, Ereğli Kaymakamı Oğuz Cem Murat ile birlikte Korkut Ata Sosyal Tesisleri (Taş Evler) içerisine taşınan ve 8 Şubat Perşembe (Yarın) açılacak Ereğli Belediyesi Ali Talip Özdemir Aş Ocağında incelemelerde bulundular.

Ardından Korkut Ata Sosyal Tesisleri (Taş Evler) içerisinde restorasyonu bitme aşamasına gelen ve önümüzdeki günlerde açılışı gerçekleştirilecek Ereğli Belediyesi Aydın Selay Kız Öğrenci Misafirhanesi ile Bahçelievler Parkı içerisinde yapımı tamamlanan Ereğli Belediyesi Halk Kütüphanesinde de incelemelerde bulundular.

BU YAPILAN YATIRIMLARLA İNŞALLAH EREĞLİMİZ DEĞER KAZANACAKTIR

Ziyaretler esnasında açıklamalarda bulunan Kaymakam Oğuz Cem Murat: Öğrenciler biliyorsunuz bizler için çok kıymetli, çok önemliler. Hakikaten her zaman söylüyoruz belediyecilik modellemesinde insana dokunan her şey çok kıymetli. Şimdi bir belediyenin öğrencilerle alakalı bir konuyu alıp çözüme kavuşturma noktasında irade ortaya koyması takdire şayan. Bu noktada ben Belediye Başkanımıza zaten gönülden şükranlarımı sunuyorum. Öğrencilerimiz Ereğlimizin en güzel yapılarından birinde Allah nasip ederse konaklayacaklar bu yapı da tarihi bir yapı böyle güzel bir tarihi yapının da öğrencilerimize tahsis edilmesi gerçekten takdire şayan. Tekrardan emeği geçen başta Belediye Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bunun yanında İlçe Belediyemiz ve Kültür ve Turizm Bakanlığımızın ortak bir şekilde yaptığı kütüphanemiz de hakikaten mükemmel bir yatırım olmuş yani girip de heyecanlanmamak mümkün değil. Ereğliye değer katan bir mimariyle yapılmış gerçekten baktığımızda hem mimarisi göz dolduruyor hem de içerideki yapılan alanlar gerçek anlamda Ereğlimize güzel hizmet sunacak. Güzel bir cep sineması var, güzel bir toplantı salonu var, okuma alanları var, kafeteryası ile her yönüyle çok güzel bir hizmet olmuş ve ümit ediyoruz ki Ereğlili tüm kardeşlerimiz tüm vatandaşlarımız başta gençlerimiz olmak üzere yediden yetmişe tüm vatandaşlarımız bu hizmetten ziyadesiyle yararlanırlar. Kıymetli Belediye Başkanımıza bu güzel hizmeti Ereğlimize kazandırdığı için de gönülden şükranlarımı sunuyorum. Bu yapılan yatırımlarla inşallah Ereğlimiz değer kazanacaktır. Çünkü bunlar şehre ivme kazandıran yapılardır. Bu vesileyle emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Kıymetli Başkanım da bu kültür mimarisini ilçeye kazandırdığı için sağ olsun var olsun şeklinde konuştu.

CANLA BAŞLA HİZMET ETTİĞİMİZ EREĞLİMİZE HEPSİ HAYIRLI OLACAK İNŞALLAH

Başkan Oprukçu ise: Aydın Selay Kız Öğrenci Misafirhanemizin yapımında artık son aşamaya geldik Allahın izniyle önümüzdeki günlerde de açılışını yapacağız. İkinci yarıyılda da Karapınarda kalan kız öğrencilerimiz takriben 96 tane öğrenci burada misafirimiz olacaklar. Hayırlı olsun inşallah. Ayrıca Ereğli Belediyesi Halk Kütüphanemiz de Ereğlimize inşallah hayırlı olacak çok fazla kalmadı bir hafta sonra teslim alacağız. Ondan sonra Kültür Bakanlığımız içerinin tefrişiyle ilgili çabasını gayretini ortaya koyacak kısa bir sürede de açacağız. Ereğlinin ihtiyacı olan toplantı salonu, spor salonu, sinema salonu ve nihayetinde çok güzel bir okuma salonu ve beraberinde çocuklar için de ayrıca bir bölüm var. Nihayetinde kafeteryası ile mükemmel bir yer olacak burası. Bahçelievler parkı bu eserle bu kütüphaneyle hakikaten Ereğlide değer kazanacak, muhteşem bir şey olacak. Burası 24 saat açık olacak gençlerimize, halkımıza hizmet verecek bu çok daha önemli. İnşallah çocuklarımız, gençlerimiz bir fazla başarılı olsun istiyoruz. Bu manada bu imkanı da kullanacaklarını değerlendiriyorum. Kaymakam Beye çok teşekkür ediyorum lütfettiler önümüzdeki günlerde açacağımız hizmet alanlarımızı beraber gezdik. Canla başla hizmet ettiğimiz Ereğlimize hepsi hayırlı olacak inşallah şeklinde konuştu.

OPRUKÇU EREĞLİ’YE DEĞER KATIYOR
OPRUKÇU EREĞLİ’YE DEĞER KATIYOR
OPRUKÇU EREĞLİ’YE DEĞER KATIYOR
OPRUKÇU EREĞLİ’YE DEĞER KATIYOR
OPRUKÇU EREĞLİ’YE DEĞER KATIYOR
OPRUKÇU EREĞLİ’YE DEĞER KATIYOR
OPRUKÇU EREĞLİ’YE DEĞER KATIYOR

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 68579

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR