Bilal 1 info

Kapat !
NAFİ KOYUNCU GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

NAFİ KOYUNCU GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

İLGİNÇ KONULARA DEĞİNEN KOYUNCU’NUN ANLATTIKLARI...

NAFİ KOYUNCU GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ
2022-03-24 12:57:24

Ereğlinin renkli simalarından Nafi Koyuncu, gazetemizi ziyaret etti.
Geçmişte Ereğlispor başkanlığı ve yaklaşık 10 yıl Ereğli Şoförler Odası başkanlığı yapan Koyuncu, ilginç konulara değindi.
Şoförler Odasının Sivil Toplum Örgütü olduğunu söyleyen Koyuncu, yönetim kurulu ile birlikte yaptığı yardımları anlattı.
Şimdiki STKlardan da aynı duyarlılığı beklediğini söyleyen Nafi Koyuncu, yaptığı yardımları şöyle anlattı:
Şoförler odasına yapmış olduğum hizmetlerden dolayı huzurluyum, gururluyum şoför esnafının yanında yerim vardır. Bendan sonra gelenler çıksın ne gibi hizmetler yapmışlar kamu önünde açıklama yapsınlar. Sallayıp başlarını alıp maaşlarını yapmasınlar. Yalnız, durmayacağım esnaflara her ay basın aracılığı ile yapılanları duyuracağım. Ben Nafi Koyuncu olarak cemiyetin binalarını aldım. Birisi dönerli 20 ton kaldırma kapasiteli kurtarıcı birisi de 40 ton kapasiteli makaralı kurtarıcı yaptırdım. En derin yerden çekip çıkartma kapasiteliydi ve sıfır kilometre ambulans aldım. Tüm Ereğli esnafına hizmet ettirdim. Makam aracı aldım 7 sene durumu iyi olmayan şöför esnafına Ramazan ayı girerken, 1 çuval un olmak şartıyla yardımcı oldum. Büyük esnaflardan, Ereğli süt fabrikalarından benden para almadan yağ peynir verdiler. Allah rızası için yardım paketi yapıp esnafıma dağıttım. Çanakkale şoförler odası fabrikasından 500 adet mont yaptırıp esnafıma ve 1000 adet evrak çantası 500 adet masa saati ve kalemleri dağıttım. 78 şöför esnafının çocuklarını hediyelerini vererek sünnet ettirdim. Esnafımın ölüsünde, dirisinde, kazasında, belasında, hastanesinde hapishanesinde devamlı yanında bulundum. Seçimlerde vermiş olduğum sözleri yerine getirdim. Benden sonra seçilen oda başkanlarının 16 sene içerisinde kalem büyüklüğünde eserleri yok. Kurtarıcılarımı, ambulansımı, makam arabalarıma sattılar. Yalnız cemiyetin binaları kaldı. Onları da satsalar rahatlayacaklardı. Aziziyeli Erol Gökbudağın aracının motorunu Osman Altına yaptırdım huzurluyum. Yanlız Yalçın Bozkır odayı çok borçlu vaziyette teslim aldı. Bu meyanda bir makam aracı aldı. Yalnız bu seçimde büyük vaatlerde bulundu. Yerine getirmediği taktirde her ay bütün şöför esnafına bildireceğim. Ereğli Devlet Hastanesi Acil Servisine Dr. Hüseyin Uslu ve Ticaret Odası başkanı Enver Bozkurt aracılığı ile 2.5 milyar yardım ettim. Halide Arıkın Özürlüler Okulu için 2.5 ton demir gönderdim.
Bütün şöför esnafının kazasız belasız günler geçirmesini diliyorum

NAFİ KOYUNCU GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 23098

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Kadınlar kısır kalabilir
Kadınlar kısır kalabilir
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı