Kapat !
MEDAŞ ELEKTRİK SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ İÇİN YOL HARİTASI ÇİZİYOR

MEDAŞ ELEKTRİK SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ İÇİN YOL HARİTASI ÇİZİYOR

MEDAŞ, GENÇ YETENEKLERİ ’TALENTERN’ PROGRAMIYLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

MEDAŞ ELEKTRİK SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ İÇİN YOL HARİTASI ÇİZİYOR
2024-03-05 15:34:20

MEDAŞ, genç yetenekleri keşfetmek ve onlara sektörel deneyim kazandırmak amacıyla başlattığı "Talentern" programının 3. dönemine başladı. Hizmet verdiği bölgedeki üniversiteler ile iş birliği ile ilerleyerek elektrik, elektrik elektronik ve bilgisayar mühendisliği öğrencileri iş dünyasını deneyimleme fırsatını yakalıyor ve istihdam edilerek kariyerlerine adım atıyorlar.

Talentern programı, MEDAŞ'ın geleceğin liderleri ve uzmanları için bir platform olma misyonunu taşıyor. Elektrik dağıtımı ve enerji sektöründe kariyer hedefleyen öğrenciler, mezuniyet öncesinde sektördeki pratik bilgi ve becerileri geliştirme imkanı buluyorlar. Program kapsamında, öğrenciler alanlarında uzman mentorlar eşliğinde gerçek projelerde çalışarak teorik bilgilerini pratik uygulamalara dönüştürme şansı elde ediyorlar.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Talentern programı, genç yeteneklere sektörde istihdam fırsatları sunarak nitelikli eğitim ve kariyer gelişimine katkıda bulunurken, MEDAŞ'ın büyüme ve yenilikçi yaklaşımlarını destekleyerek şirketin sürdürülebilirlik vizyonuna hizmet etmektedir. Bu program, geleceğe yönelik güçlü bir temel oluşturarak sürdürülebilir bir işgücünün yetişmesine katkı sağlamaktadır.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 37559

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
YORUMSUZ
YORUMSUZ