Bilal info

Kapat !
KONYA BÜYÜKŞEHİRDEN KÜLTÜR HAYATINA KATKI

KONYA BÜYÜKŞEHİRDEN KÜLTÜR HAYATINA KATKI

Konya Büyükşehir İlçe Şehir Konferanslarıyla Kültür Hayatını Canlandırıyor

KONYA BÜYÜKŞEHİRDEN KÜLTÜR HAYATINA KATKI
2023-01-30 13:50:10
İzlenme : 67

Konya Büyükşehir Belediyesinin ilçelerdeki kültür hayatına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği Şehir Konferansları kapsamında yazarlar Ferhat Aslan, Hadim ve Bozkırda, Alişan Kapaklıkaya da Çeltik, Yunak, Doğanhisar ve Hüyükte Konyalılarla bir araya geldi.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Şehir Konferansları kapsamında sevilen isimleri ilçelerdeki vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.

Konya Büyükşehir Belediyesinin kültür ve sanat faaliyetlerinden olan İlçe Şehir Konferansları, Ocak ayının son günlerinde de dolu dolu geçti. Etkinlikler kapsamında yazar Ferhat Aslan Hadim ve Bozkırda Annelik ve Babalık Sanatı konulu konferansa katılarak önemli tavsiyelerde bulundu. Yazar Alişan Kapaklıkaya da; Çeltik, Yunak, Doğanhisar ve Hüyükte Konyalılarla bir araya geldi. Ailede Etkili İletişim konulu konferansta vatandaşlara hitap eden Kapaklıkaya, ailede etkili iletişimin özellikle çocuklar üzerindeki önemini anlattı.

OCAK AYI DOLU DOLU GEÇTİ

Konya Büyükşehir Belediyesi İlçe Şehir Konferanslarının Ocak ayı programları kapsamında Sıtkı Aslanhan, Sarayönü, Kulu, Ilgın ve Akşehirde; İlahiyatçı Mustafa Karataş Derbent, Kadınhanı, Ereğli ve Karapınarda; Dursun Ali Erzincanlı Cihanbeyli, Altınekin, Güneysınır ve Çumrada; Hayatı İnanc Beyşehir ve Seydişehirde Konyalılarla buluştu.

Konya Büyükşehir Belediyesinin şehrin kültür hayatına katkı sağlamak için ülkenin tanınmış şair, yazar, akademisyen ve araştırmacılarını ilçelerde Konyalılarla buluşturduğu Şehir Konferansları, Şubat ve Mart aylarında da kesintisiz devam edecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 26741

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim