Kapat !
Konya Büyükşehir İlçelerde Kültür Hayatına Katkı Sağlıyor

Konya Büyükşehir İlçelerde Kültür Hayatına Katkı Sağlıyor

Konya Büyükşehir İlçelerde Kültür Hayatına Katkı Sağlıyor

Konya Büyükşehir İlçelerde Kültür Hayatına Katkı Sağlıyor
2022-03-16 10:19:06

Konya Büyükşehir Belediyesinin şehir merkezinin ardından ilçelerde de başlattığı Şehir Konferansları ilçelerde kültür hayatının gelişmesine katkıda bulunuyor. Şehir Konferansları kapsamında Yazar Hayati İnanç, Akşehirde ve Ilgında; Yazar ve Televizyon Programcısı Bekir Develi de Ereğli ve Karapınarda sevenleriyle buluştu.

Konya Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde başlattığı Şehir Konferansları birbirinden değerli isimleri Konyalılarla buluşturmaya devam ediyor.

Şehir Konferanslarını bu yıl ilçelere de taşıyarak Konyanın kültür ve sanat hayatının gelişmesine katkıda bulunan Büyükşehir Belediyesi, Yazar Hayati İnançı Akşehirlilerle ve Ilgınlılarla buluşturdu. Can Veren Pervaneler, Hayata Şiirden Bakmak konulu konferanslar iki ilçede de yoğun ilgi görürken İnanç, sohbetiyle ve Divan Edebiyatından okuduğu şiirlerle vatandaşlara keyifli bir akşam yaşattı.

BEKİR DEVELİ KARAPINAR VE ILGINDAYDI

İlçelerde büyük bir ilgiyle takip edilen Şehir Konferansları kapsamında Yazar ve Televizyon Programcısı Bekir Develi de Ereğli ve Karapınarda sevenleriyle bir araya geldi. Bizim Hikayemiz konulu konferansta konuşan Develi, salonu dolduran gençlere hayata dair önemli tavsiyelerde bulundu.

Programlara; Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş ve Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka da katıldı.

MART AYI ŞEHİR KONFERANSLARI İLE DOLU DOLU

Sarayönü ve Kuluda Serdar Tuncer ile başlayan Şehir Konferansları ilçelerde birbirinden değerli isimleri Konyalılarla buluşturmaya devam edecek. Bu kapsamda; Sıtkı Aslanhan 16-17 Martta Güneysınır, Çumra, Altınekin ve Cihanbeylide; Alişan Kapaklıkaya 19-20 Martta Hadim, Bozkır, Kadınhanı ve Derbentte; Talha Bora Öge 25 Martta Seydişehir ve Beyşehirde; Mustafa Karataş 26-27 Martta Çeltik, Doğanhisar, Yunak ve Hüyükte sevenleriyle buluşacak.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 74558

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLAL YİĞİT: BU ZAFER HEPİMİZİN!
BİLAL YİĞİT: BU ZAFER HEPİMİZİN!
ZAFER KONUŞMASINI BEŞTEPE’DEN YAPTI
ZAFER KONUŞMASINI BEŞTEPE’DEN YAPTI