Bilal 1 info

Kapat !
KEVSER YAZAR ÖZİNCE 23 NİSAN BAYRAMINI KUTLADI

KEVSER YAZAR ÖZİNCE 23 NİSAN BAYRAMINI KUTLADI

KONYA İL TEMSİLCİSİ ÖZİNCE: 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

KEVSER YAZAR ÖZİNCE 23 NİSAN BAYRAMINI KUTLADI
2022-04-23 14:56:10

23 Nisan 1920, devlet yönetiminde millet egemenliğinin üstün kılındığı tarihtir.

Emperyalizme, yedi düvele meydan okuyarak küllerinden yeniden dirilip ulusal egemenliğimizin taçlandırıldığı 23 Nisan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk\'ün Türk milletinin geleceği olan sevgili çocuklarımıza armağan ettiği en mutlu günümüzdür.

Dünyada kendisine bir bayram hediye edilmiş başka ulus çocukları yoktur. Bu bizim için onurdur.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara sadece emanet olarak armağan edilmiş bir bayram değil, aynı zamanda çocuklara bırakılmış bir mirastır.

Ülkemizin teminatı ve aydınlık geleceğimizin mimarı olan çocuklarımızın dün ve bugün olduğu gibi yarın da bayramlarına sahip çıkacaklarına, bu emanet ve mirası sonsuza kadar koruyacak ve yaşatacaklarına inanıyor ve güveniyoruz.

Gazi Meclisimizin açılışının da 102. yıldönümünde yarınlarımızın güvencesi çocuklarımızın bayramlarını kutlarken; Milli egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu, özgür bireylerin, örgütlü toplumun ve katılımcı demokrasinin hakim olacağı güçlü ve büyük bir Türkiye özlemiyle bugünün ve yarının büyüklerine saygılarımızı sunuyoruz.

Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Devletini kuranları, Milletimizin birliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve Devletimizin bekası için can veren şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

BASK YÖNETİM KURULU

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 18391

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Kadınlar kısır kalabilir
Kadınlar kısır kalabilir
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı