Ankara Ereğlililer Derneği’nin Bir Duyurusu Var

Ankara Ereğlililer Derneği’nin Bir Duyurusu Var

.

Ankara Ereğlililer Derneği’nin Bir Duyurusu Var
2021-02-20 16:27:54

ANERDER Yönetim Kurulu 23.12.2020 tarihinde toplantı yapmış toplantıda; Pandemi sürecinde yaşanan ekonomik sıkıntılara bir nebze olsun katkıda bulunabilmek adına Ankara'da Üniversite okuyan Öğrencilere imkanlar ölçüsünde burs verilmesi kararlaştırılmış ve burs duyurusu 24.12.2020 tarihinde Sosyal Medya üzerinden duyurulmuştur.

Aynı duyuruda ailesinin ekonomik durumu yeterli olmayan ve okumak için yardıma ihtiyacı olan, derslerinde başarılı daha fazla öğrencimize destek olabilmek adına öncelikle Dernek üyelerinin yıllık aidatlarını yatırarak derneğe destek olmaları, diğer taraftan da ekonomik durumu iyi olan tüm hemşehrilerimizin de gönlünden geldiğince ekonomik imkanı olmayan öğrenci kardeşlerimize destek olmaya davet edilmiştir.

Söz konusu duyurudan sonra bir taraftan öğrencilerimiz tarafından başvurular yapılırken diğer taraftan da sınırlı sayıda hayırsever hemşehrilerimiz tarafından burs kampanyamıza destek verileceği belirtilmiştir.

En Önemlisi de daha önce Derneğimizden burs alarak mezun olan ve işe başlayan bir hemşehrimiz derneği arayarak‘Kendisinin de ANERDER bursu alarak okuduğunu ve işe başladığını şimdi kendisinin de bir Öğrencimize dernek aracılığı ile burs vermek istediğinibeyan etmiş ve burs verilmek üzere nernek hesabına bağış yapmaya başlamıştır.

Bu çerçevede 15 Ocak 2021 tarihine kadar yapılan başvurular ANERDER Yönetim Kurulunca değerlendirilmiş ve başvuruda bulunan 14 Öğrencimize Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimizin de katkıları ile burs verilmesi kararlaştırılmıştır.

Bu vesile ile daha önce yapılan çağrımızı tekrarlıyor daha fazla öğrencimize destek olabilmek adına Öncelikle Dernek üyelerimizin yıllık aidatlarını yatırarak Derneğimize destek olmalarını, diğer taraftan da Ekonomik durumu iyi olan tüm hemşehrilerimizi de gönlünden geldiğince ekonomik imkanı olmayan öğrenci kardeşlerimize destek olmaya davet ediyoruz.

ANERDER Yönetim Kurulu

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 70428

Kullanıcı Adı

  • Bilal ataç
    21 Şubat 2021 Pazar

    Yönetimi tebrik ederim


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Ağıralioğlu’ndan KGC’ye ziyaret
Ağıralioğlu’ndan KGC’ye ziyaret
TKDK Konya İl Koordinatörlüğü yeni başvuru çağrı ilanına çıktı
TKDK Konya İl Koordinatörlüğü yeni başvuru çağrı ilanına çıktı