Kapat !
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR

ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR

ONLAR BUNU HEP YAPIYOR, ŞİMDİ SENDEN DE BİR YARDIM BEKLİYOR

ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
2021-09-22 14:12:40

ANERDER Yönetim Kurulumuzca 2020 sonlarında, Pandemi sürecinde yaşanan ekonomik sıkıntılara bir nebze olsun katkıda bulunabilmek adına Ankara'da Üniversite okuyan Öğrencilerimize imkanlar ölçüsünde burs verilmesi kararlaştırılmış ve burs duyurusu Sosyal Medya üzerinden duyurulmuştur.

Aynı duyuruda ailesinin ekonomik durumu yeterli olmayan ve okumak için yardıma ihtiyacı olan derslerinde başarılı daha fazla öğrencimize destek olabilmek adına Ekonomik durumu iyi olan tüm hemşehrilerimizin de kampanyaya destek vermeleri talep edilmiştir.

Söz konusu duyurumuzdan sonra sınırlı sayıda hayırsever Hemşehrilerimiz tarafından burs kampanyamıza destek verilirken, daha önce Derneğimizden burs alarak mezun olan ve mesleğine başlayan bir Hemşehrimizin ‘Kendisinin de ANERDER bursu alarak okuduğunu ve işe başladığını şimdi kendisinin de bir Öğrencimize dernek aracılığı ile burs vermek istediğini belirterek destek vermesi ve ANERDER Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimizin de katkıları ile 2020-2021 Eğitim Öğretim döneminin ikinci yarısından itibaren değişik Fakültelerde okuyan 15 Öğrencimize burs desteği sağlanmış olup mezun olan 1 öğrencimizin dışında diğer 14 Öğrencimize burs desteği devam etmektedir.

Gelinen aşamada 2021-2022 Eğitim Öğretim döneminin başladığı ve pandeminin olumsuz etkilerinin devam ettiği bu günlerde çok sayıda Öğrencimiz tarafından burs ve yurt talebinde bulunulmakta ancak Dernek imkanları çerçevesinde bütün talepler karşılanamamaktadır.

Bu çerçevede daha fazla öğrencimize destek olabilmek adına Ekonomik durumu iyi olan tüm hemşehrilerimizi gönlünden geldiğince ekonomik imkanı olmayan öğrenci kardeşlerimize destek olmaya davet ediyoruz.

ANERDER Yönetim Kurulu

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 61305

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİ POLİSİ NEFES ALDIRMIYOR
EREĞLİ POLİSİ NEFES ALDIRMIYOR
KIZILKAN YAPI DA EREĞLİSPOR’UN YANINDA!
KIZILKAN YAPI DA EREĞLİSPOR’UN YANINDA!