BAHRİ CAN; BİZ KÖPRÜ OLDUK

BAHRİ CAN; BİZ KÖPRÜ OLDUK

.

BAHRİ CAN; BİZ KÖPRÜ OLDUK
2021-09-22 18:08:19

KURUMLAR İLE VATANDAŞ ARASINDA KÖPRÜ OLAN EREĞLİ GÜNEŞ GAZETESİ ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI. VATANDAŞIN RİCASINI GAZETEMİZ ARACILIĞI İLE DUYURMAMIZIN ÜZERİNDEN KISA BİR SÜRE GEÇMESİNİN ARDINDAN EREĞLİ BELEDİYESİ DUYARSIZ KALMADI VE SORUNU ANINDA ÇÖZDÜ.

EREĞLİ BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ

VATANDAŞ NE DEDİ?

Sarıca'daki mesire alanında bulunan bu gariban, Allahın dilsiz kulları köpekler ve kediler aç ve kemikleri sayılacak olanlarda var. Bugün pikniğe Sarıca'daki mesire alanına gittik. Getirdiğimiz tavuk kanatları ve ekmekleri bu dilsiz canlara dağıttık. Ayrıca bu hayvanların çoğunun ayakları kırık, sakat, iyileşmemiş yaraları var ve hayvanlar çok kötü zayıflamış. Bazılarının kemikleri sayılıyor abi. Yetkililer bu hayvanları tedavi ederlerse ve günlük olarak yiyecek koyarlarsa çok makbule geçer. Ben şahsi olarak günlük ekmek götürme kararı aldım. Bunu haber yaparsan Bahri abi inşallah yetkililer ve Ereğli'nin değerli halkı ilgilenirler değerli abim.

BELEDİYE NE YAPTI?

"Selamünaleyküm Hayırlı günler Bahri abi. Sarıca mevkiinde yapmış olduğun habere istinaden gereken işlemleri yaptık. Orada 2 adet de sakat yavru vardı. Onların ayakları kırılmış sonradan kaynamış Bir tane de büyük vardı abi Onlar da tedavisi için aldık ilgin için teşekkürler hayırlı günler diliyorum abi kolay gelsin.

BAHRİ CAN; BİZ KÖPRÜ OLDUK

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 41087

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLGİN KAMIŞ ÖNEMLİBİR ANLAŞMA YAPTI
BİLGİN KAMIŞ ÖNEMLİBİR ANLAŞMA YAPTI
VEYSEL GÖNÜLAL: MIŞLA MUŞLA BU İŞ OLMAZ
VEYSEL GÖNÜLAL: MIŞLA MUŞLA BU İŞ OLMAZ