Kapat !
AMİL ACAR MESAJ YAYINLADI

AMİL ACAR MESAJ YAYINLADI

İYİ PARTİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI AMİL ACAR’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

AMİL ACAR MESAJ YAYINLADI
2022-05-02 13:46:14

İçinde bırakıldığımız durumdan dolayı sahip olduğumuz nimetlerin değerini ve israftan kaçınmanın önemini bir kez daha öğrendiğimiz bu seneki Ramazanı her zamankinden daha fazla maneviyatla geçirdik. Mübarek Ramazan Ayının sonunu bizlere gösteren ve bizleri Bayrama ulaştıran Yüce Allaha şükrediyoruz.
Bu sene de maalesef önceki Ramazan Ayına göre artan rakamlarla işini kaybeden, gelirinden olan pek çok vatandaşımız oldu. Geçim sıkıntısı yaşayanların sayısı çok daha fazla arttı, yoksulluk yayıldı, yokluk ve açlık yaygınlaştı. Oruç ibadetimizle, açlık çekenleri anlarken, yaptığımız fitre ve yardımlarla ihtiyacı olanları sevindirdik ve Ramazanın huzuruna erdik, Ramazan Ayı, her sene olduğu gibi, millet olarak, insanlık olarak dayanışmamızın, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine katkı sağladı.
Biz, milletimizin huzur ve barışa kavuştuğu, ekonomik sorunlar nedeniyle, işsizlik ve yoksulluk nedeniyle karamsar ve umutsuz günlere uyanan vatandaşlarımızın karamsarlığının son bulduğu, dertlerin çözülebildiği ve çözüldüğü bir Türkiye hayal ediyor ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.
Herkesin iş bulabildiği, aş bulabildiği, umutla yarınlara bakabildiği, tarlasını sürebildiği, ürününü hakettiği gibi satabildiği, herkesin iş yapabildiği, dükkanını, tezgahını, atölyesini, fabrikasını yeniden açabildiği bir Türkiyeye en kısa süre içinde kavuşmak dileğimizdir ve hedefimizdir.
Ekonomik sıkıntıların ve 2 yıldır da pandemi ile geçen süreçte, eksikleri, yanlışları ve düşüncelerimizi muhalefet etmek için değil, her defasında tek bir can daha kaybolmasın, sağlık çalışanlarımızın çektiği sıkıntılar son bulsun, tek bir vatandaşımız aç kalmasın, işinden olmasın diye söyledik, görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Herkesin derdini derdimiz kabul etmeye ve sorunları çözülsün diye dile getirmeye devam edeceğiz.
Pandemide süreç uzadıkça, ekonomik sıkıntıların arttığını gördük, vatandaşlarımızın çektiği zorlukları gördük ve devlet vatandaşlarımıza destek olsun istedik. Bunları milletimizin bize verdiği sorumlulukla söyledik ve vatandaşlarımız için destek istemeye de, doğruları söylemeye de, yetkililere yardımcı olacak önerilerde bulunmaya da devam edeceğiz.
Sorumluluğumuzun farkındayız ve milletimizin İYİ olması için de azimliyiz. Yine milletimizden aldığımız güçle de bu sorunları çözecek liyakatle de çözmeye de kararlıyız.
Kendimize, milletimize güveniyoruz. Gücümüzü milletimize olan güvenimizden ve Yüce Allaha olan inancımızdan alıyoruz.
Bu Ramazan Bayramında vatandaşlarımıza düşen son görev; kırgınlık ve küskünlükleri geride bırakıp birlik ve beraberliğimizi artırmak, huzur dolu bir bayram geçirmek!.
Pandemiyi çok yakından takip etmiş bir esnaf olarak söylemeliyim ki;
Salgınla ilgili kısıtlamaların büyük kısmı kalksa da, halen devam eden ve özellikle riskli gruplarda ve aşısızlarda hala hayati tehdit içeren Covid-19 nedeniyle, kalabalık ve kapalı ortamlar başta olmak üzere, kendimizi ve özellikle birlikte olacağımız ileri yaştaki büyüklerimizi maske ve mesafe ile korumaya dikkat etmenin bu Ramazan Bayramında da görevimiz olduğuna inanıyorum.
Bir Mübarek Ramazan ayını daha geride bırakırken, Yüce Allaha, milletimize ve insanlığa yardım ihsan etmesi için sığınıyoruz.
Yüce Allahtan, vatan topraklarımız için can veren kahraman şehitlerimize Rahmet, acılı ailelerine ve milletimize sabır ihsan etmesini, Gazilerimize uzun sağlıklı ömürler vermesini diliyorum.
Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sağlıklı, huzurlu, barış ve bolluk dolu Ramazanlara birlikte kavuşmayı diliyorum.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 73796

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…