Bilal info

Kapat !
Ak Partililinin Gündeme Taşıdığı Sorunu Ak Partililer Kaldıramadı

Ak Partililinin Gündeme Taşıdığı Sorunu Ak Partililer Kaldıramadı

Geçmişte Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Olan Ak Partiliye, Ak Partililer Saldırdı

Ak Partililinin Gündeme Taşıdığı Sorunu Ak Partililer Kaldıramadı
2023-02-04 00:41:25
İzlenme : 152

Geçmişte Ereğli Ak Partide milletvekilliği aday adayı olan Şamil Ersin Güngör, bulunduğu konum itibariyle vatandaşların sorunlarını elinden geldiğince gidermeye çalışıyor. Bunu başarabilmek için de sorunları sosyal medya aracılığı ile yetkililere duyurmaya çalışıyor.

İsmini açıklamadığı bir vatandaşın çocuğunun Ereğli Devlet Hastanesinde sünnet olamama durumu ile karşılaşınca kendisine geldiğini ve yardım istediğini açıklayan Şamil Ersin Güngör, olayı sosyal medyaya şu şekilde taşıdı:

Çilekeş sahipsiz memleketin insanları kim derseniz Ereğli ve Ereğlililer

2 gündür gelen vatandaşlarımız için üzülüyorum .

Bu memleketteki idareciler siyasi başkanlar ne yapar acaba?

Memleketimde sünnet yaptırmak isterseniz ya Niğdeye Konyaya Karamana gitmeniz gerekmektedir veya paranız varsa özelde yaptırıyormuşsunuz.

Devlet hastanesinde sünnet yapılmamaktaymış.

Garibanların çocukları ne yapacak arkadaş.

Çocukların suçu Ereğlide doğmak mı ?

Sayın başkanlar idareciler bırakın esnaf gezmeyi ziyaretleri garibanın derdine derman olun.

Geçmişte Ak Parti milletvekili aday adaylığı başvurusu yapan ve halen Ak partili olarak bilinen Şamil Ersin Güngörün bu paylaşımı üzerine Ak Partili olduğu iddia edilen gençler, tabiri yerinde ise halk tabiri ile sosyal medyadan saldırdı.

İşte Güngöre yapılan yorumlar:

Duran Tiraş

Eyvallah kardeşim aynı sorunlar maalesef bize de geliyor inş. bu sorunu en kısa zamanda çözerler

Bilal Kütük

Daha çok gezerler Şamil Ersin Güngör abi herkes ağzını açtığında biz yardımcı oluyoruz derler ses var görüntü yok

Ege Kadir Şengün

Yapmayın etmeyin dedik Şamil Ersin Güngör abim büyükşehire bağlandık, kaldırımlar kar, buz belediye uyuyor. Millet bahçesinde yuvarlanmaya gerek yok. Bankaların önünde baya yuvarlanan oldu. Sağlık herşeyden önemli, iyi bir konuya değinmişim..Selamlar sevgiler.

Fatih San

İnsanlar Hak ettiği şekilde yönetilir. Hak aramasını bilmiyorsan, sana hak gördüklerini verirler. Seçtiğiniz ister STK başkanları olsun ister belediye Başkanı isterseniz vekil hesap sorabiliyorsan hizmet gelir.

İhsan İşıklı

İdareci olmak için bizimle olmak için yarışanlar bugün idarecileri eleştiriyor. Bizzat ben kendim devlet hastanesinde çocuklarımı sünnet ettirdim.

Şamil Ersin Güngör

İhsan İşıklı bu kişiler yaptıramamışlar demek ki kişiye özel uygulama var bu daha kötü

İhsan İşıklı

Şamil Ersin Güngör abi öyle bir şey yok yaşı küçüktür. Ben bir sene önce götürdüm yapmadılar küçük olduğu için. Anestezi yapıldığı için risk olabilir.

Şamil Ersin Güngör

İhsan İşıklı yok kardeşim yapmıyormuş teyit ettim ben. Özel de yapılıyor 2500 tl verince ama gariban bunu ödeyemiyor. Sen yine bir şekilde yolunu bulmuşsun zaten ben durumu olmayanlar için söyledim. Sen halledebilirsin.

Nasuh Tan

Şamil Ersin Güngör neye göre konuşuyorsun neye göre teyit ediyorsun ben fakir bi adamım sen zengin birisine benziyorsun istersen arabasına iddaya girelim yüreğin yetiyorsa

Şamil Ersin Güngör

Nasuh Tan yarın Karamana giden vatandaş zevkine gitmiyordur.

Nasuh Tan

Bilip bilmeden araştırmadan fitne yaratmak için boş konuşan adamsın

Şamil Ersin Güngör

Nasuh Tan malesef yapılmıyor güzel insan. Yarın bir kişi Karamana gidiyor en yakın randevuyu oradan alabildi.

Nasuh Tan

Şamil Ersin Güngör hastanede sünnet yapılıyor eksikleri olabilir bunu bence başkehim beye iletilebilir. Bildiğim kadarıyla ak partiden önceki dönemlerde vekil adayı olmuşsunuz. Bu hareketinizin neye hizmet ettiğinizi anlayamadım

Şamil Ersin Güngör

Nasuh Tan güzel insan ben gereken yerlere ilettim. Ben tüm başkanlara idarecilere seslendim.

Furkan Sünbül

Hastanede sünnet yapılıyor hiç bir gariban geri çevrilmiyor. Benim anlamadığım şey bunu neye dayanarak neyi kanıtlayarak söylüyorsun?

Şamil Ersin Güngör

Furkan Sünbül yapılmıyor maalesef yarın erken saatte bir vatandaşımız gidiyor Karamana randevusunu anca alabildi.

Furkan Sünbül

Şamil Ersin Güngör Karamana gitmesi Ereğlide yapılmaması anlamına gelmez.

Şamil Ersin Güngör

Furkan Sünbül yapılmadığı için gittiğini beyan ettiler bende hastaneden görüştüm yapılmadığını söylediler inşallah yapılıyordur .gelenleri yönlendiririz

Furkan Sünbül

Şamil Ersin Güngör Her eleştiriyi anlarım muhalefet olarak siz her türlü aslı astarı olmayan eleştiri yaparsınız fakat konu sünnete geldiyse size anlam veremiyorum.

Emincan Baykal

Devletimizin verdiği imkanlardan yararlanmak her vatandaşın hakkıdır ve devletimiz her vatandaşa aynı şekilde hizmet vermektedir. Şuan fitne fesat sokarak insanların kendi düşüncelerini etkilemek için başvurduğunuz yalan yanlış şeylerden hiç bir sonuç çıkaramayacaksınız herkes doğrunun farkında emin olabilirsin

Şamil Ersin Güngör

Emincan Baykal güzel insan bu insanlar gittiğini beyan ediyor. Yetkililer bu konuda açıklama yapılacaktır zaten. Cimere şikayet oluşturuldu

Fikret Can

Anlaşılan yavaş yavaş seçim havasına girmişsiniz. Artık duyduğunuz her şeyi araştırmadan, soruşturmadan sırf ilgi çekmek ve demagoji yapmak uğruna fütursuzca sosyal medya mecralarında paylaşırsınız. Ama doğrular ve gerçekler anlaşılır, siz yalanlarınıza devam edin.

Şamil Ersin Güngör

Fikret Can inşallah güzel insan

Fevzi Tural

Eleştiri yapmak yerine,açık aramak yerine önünüze baksanız her şeyi görürsünüz devletimizin tüm imkanları ile Başkanımız tüm yoksullarım tüm garibanların yanında sizin tüm iftiralarınıza rağmen başkanımız hiç sıkılmıyor hiç yorulmuyor.

Osman Yeniler

Herkes biliyor ki devletimiz her zaman her daim vatandaşımızın yanında bizde aynı şehir de yaşıyoruz şükürler olsun devletimize hastanemiz ve diğer kurumlarda hiç nir zaman yoksun bırakılmadık bırakılmayacaz da

TC Muhammed Yılmaz

Bunun gibi boş eleştiriler başladıysa siz kendi kendinize seçim havasına girmişsiniz. Ama eleştirileriniz gerçekten güldürüyor. Bir kişi Karamana gitti diye Ereğlide sünnet yapılmıyor anlamına gelmez. Çok şükür Ereğli hastanemizde hemen hemen her imkanımız var.

Serhat Kurt

Kim çocuğunu sünnet ettirmek için gitmişte geri çevrilmiş? Kim çocuğunu sünnet ettirememiş? Acaba bunu yazarken araştırma gereği gördünüz mü? Yoksa kulaktan dolma sözlerle mi yazdınız ? Şayet araştırmadan yazdınız ise bu iftiraya , karalamaya ve hakka girmeye yol açar. Hiç bir aile çocuğunu sünnet ettirmek için Ereğli devlet hastahanesine götürüpte geri dönmüyor. Çocuğunu sünnet ettirip güle eğlene öyle çıkıyor o hastahaneden. Keşke duyduklarınızı araştırma gereği duysaydınız. Hiç değilse şuraya yalan yanlış şeyler yazmaya zaman harcamamış olup, sizde çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ailelere Ereğli devlet hastahanesinde sünnet yapıldığını söyler ve onlara yol gösterirdiniz. Ama ne yazık ki bunun tersini yapıp karalama ve iftira yolunu seçmişsiniz. Ne yazık

Şamil Ersin Güngör

Serhat Kurt inşallah bundan sonra sizlerinde katkılarıyla 5 yaşın altındaki yavrularımızın sünneti gerçekleşir. Siz gençlerimizin yapılıyor sözlerini duyarlar.

T.c. Canyurt Karslıoğlu

Trolcüklerin saldırısı var gibi

#sağlıkbakanlığı #ereğli

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 64582

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim