Münif info

Kapat !
Açılış Kurdelesini NEÜ Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu Kesti

Açılış Kurdelesini NEÜ Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu Kesti

NEÜ Diş Hekimliği’nde Entegre Kliniği açıldı

Açılış Kurdelesini NEÜ Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu  Kesti
2022-09-22 04:07:37
İzlenme : 5032

NEÜ Diş Hekimliği Fakültesinde hastaların daha kısa süre içerisinde tedavi olmasını sağlamak ve öğrencilerin tecrübelerini arttırmak amacıyla kurulan Entegre Kliniğinin açılışı yapıldı

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Entegre Kliniğinin açılışına NEÜ Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlunun yanı sıra fakülte yönetimi, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış programında konuşan NEÜ Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, NEÜ Diş Hekimliği Fakültesi, pandemi döneminde eğitim öğretim faaliyetlerini yüz yüze yapmaya devam eden tek fakültedir. Öğrencilerimiz bu süre zarfında teorik ve pratik eğitimlerinden geri kalmadılar. Böylelikle mezun olduklarında tam donanımlı bir şekilde meslek hayatına adım atacaklar dedi.

HASTALARIMIZ ŞİFA BULACAK

Entegre Kliniğinin Konyaya hayırlı olması temennisinde bulunan Rektör Zorlu, gayretli çalışmalarından dolayı fakülte yönetimini, akademisyen ve öğrencileri tebrik ederek, Açılışını yaptığımız Entegre Kliniği ile birlikte randevu sisteminin yükü azalacak, hastalarımız daha kısa süre içinde randevu alma ve tedavi olma imkanına kavuşacak inşallah. Hastalarımızın bu klinikten şifa bularak memnun bir şekilde ayrılacağına inanıyor ve kliniğin açılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

RANDEVU YOĞUNLUĞUNU AZALTACAK

NEÜ Diş Hekimliği Fakültesi olarak yeniliklere devam ettiklerini belirten Dekan Prof. Dr. Ali Rıza Tunçdemir ise, Daha önce hastalarımızın fakültemize başvurduklarında yapılacak tedaviler için her bölümden ayrı ayrı randevu alması gerekiyordu ve bu da zaman alan bir işlemdi. Entegre Kliniğimizde, hastalarımızın muayeneleri ve tüm tedavi işlemleri hocalarımızın kontrolünde öğrencilerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Diğer bölümlerde hastanın dolaşmasına gerek kalmadığı için randevu yoğunluğunun azalacağını düşünüyoruz. Ayrıca, tüm teşhisleri kendileri koydukları için öğrencilerimizin özgüveni artmış oluyor. Bu şekilde hastalarımıza daha iyi bir hizmet vereceğimizi düşünüyor, kliniğimizin üniversitemiz ve Konyaya hayırlı olmasını diliyorum ifadelerini kullandı.

Açılış Kurdelesini NEÜ Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu  Kesti

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 35700

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA