Zübeyir Dursun Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

Zübeyir Dursun Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

.

Zübeyir Dursun Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı
2021-05-13 15:20:46

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Dursun Ramazan bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm İslam âleminin ve Ereğlili hemşerilerinin bayramını kutladı.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını nihayete erdirerek, yeni umutlarla bir bayrama daha kavuştuklarını ifade eden Dursun, Mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyoruz. Bizi bu günlere ulaştıran Rabbimize sonsuz şükürler olsun. Bayramlarımız, geleneklerimiz ve göreneklerimizi yaşatmamıza vesile olan, içinde barındırdığı kardeşlik ve dostluk bağlarıyla bizleri asırlardır birbirimize bağlayan birleştirici bir güç olmuştur dedi.

İlçe Başkanı Dursun sözlerini şöyle sürdürdü: Her yıl büyük bir coşku ve sevinç içerisinde yaşadığımız Ramazan Bayramını geçen sene olduğu gibi bu senede evlerimizde bayram ziyaretleri yapmadan kutlamak zorunda kalıyoruz. Bu alışık olmadığımız olağanüstü durumdan dolayı üzüntülüyüz. Bu bayramda bir yanımız buruk olsa da tüm dünyanın ve ülkenin içinde bulunduğu bu zorlu süreçte, aile büyükleri ve akrabalarla yan yana gelemesek de gönülden gönüle birbirilerine bağlı olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Gönlümüzce kucaklaşamasak da, bayram coşkusunu gönüllerimizde yaşayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor, Ereğlili hemşerilerime hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 97312

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Sözleşmeli personel alım ilanı
Sözleşmeli personel alım ilanı
TOKİ’den 3 ilde arsa satışı
TOKİ’den 3 ilde arsa satışı