Kapat !
VEYSEL GÖNÜLAL’DAN BASIN AÇIKLAMASI

VEYSEL GÖNÜLAL’DAN BASIN AÇIKLAMASI

CHP Ereğli ilçe başkanı Veysel Gönülal: Adım kullanılarak yapılan haberi esefle kınıyorum

VEYSEL GÖNÜLAL’DAN BASIN AÇIKLAMASI
2021-09-16 15:06:37

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye meclis grubu olarak Ereğli Belediye Başkanı Sayın Hüseyin OPRUKÇU'nun Ereğli için yaptığı hizmetlerde her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Bu bize Ereğli halkının verdiği görev ve sorumluluktur.

Bugünlerde gündemde olan Sözcü gazetesinde yayınlanan yandaşların Belediyeye alınması ile ilgili haberin tarafımızca verilmediği ama bize mal edilmesini esefle kınıyoruz.

Sözcü gazetesi muhabirinin arayarak konu hakkında bilgi istemesi üzerine bilgim olmadığını belirttim. Böyle bir şey varsa da yanlış olduğunu belirttim.Kaldı ki Cumhuriyet Halk Partisi hiç kimseyi hiç bir zaman isim vererek hedef göstermemiştir.

Sayın başkanın her olayda Cumhuriyet Halk Partisini Fetö ve Pkk ile suçlaması gerçekle bağdaşmamaktadır ve kabul edilemez. Bu Cumhuriyet Halk Partisine oy veren vatandaşları zan altında bırakmaktır.

Ülkemiz çadır devleti değildir. Laik, demokratik hukuk devletidir. 75 yıl önce çoğulcu demokrasiye geçtik. Zaman zaman kesintiye uğrasa da 75 yıllık demokrasi geleneğimiz var. Muhalefetin görevi yanlışları eleştirmek, yanlış olarak görülen, kuşku duyulan uygulamaları sorgulamaktır. Burada hiç bir yanlış yoktur. Demokrasinin işlerliğinin garantisi de muhalefetin konuşmasıdır. Eğer muhalefet görevini yapıyorsa demokrasi sağlıklı yürür. Bunu erk sahipleri, iktidar sahipleri özümsemek zorundadır. Çöken sadece kuyular değildir, çöken demokrasidir, demokrasi anlayışıdır.

Cumhuriyet Halk Partisi

Ereğli Ilçe Başkanı

Veysel Gönülal

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 92672

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİ POLİSİ NEFES ALDIRMIYOR
EREĞLİ POLİSİ NEFES ALDIRMIYOR
KIZILKAN YAPI DA EREĞLİSPOR’UN YANINDA!
KIZILKAN YAPI DA EREĞLİSPOR’UN YANINDA!