VEYSEL GÖNÜLAL KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

VEYSEL GÖNÜLAL KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ülkemize Kutlu olsun

VEYSEL GÖNÜLAL KUTLAMA MESAJI YAYINLADI
2021-05-19 09:42:18

Ulusal kurtuluş mücadelemizin başlangıcı olan 19 Mayıs 1919'dan bugüne geride bıraktığımız 102 yılda, tam bağımsızlık ateşini yakan Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürkün ilkeleri ışığında bu ülkeye sahip çıkmaktan ve yüzümüzü daima aydınlığa, uygarlığa, güneşe dönmekten vazgeçmedik.

Bize bu vatanı kazandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ne kadar minnet ve şükran duysak azdır.

"Öngörüleriyle tarihe yön veren bir dünya lideri olarak bizlere zorluklara karşı yılmadan, yorulmadan ve durmadan nasıl mücadele edileceğini gösteren Atamızın önderliğiyle kazandığımız ulusal kurtuluş mücadelemizin Cumhuriyetle taçlanması sayesindedir ki bugünleri Türkiye Cumhuriyeti çatısı altında onurlu bir yurttaş olarak yaşayabiliyor, geleceğe güvenle bakıyoruz."

Emperyalist güçlerin maşası olanlara, Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlarına 102 yıldır izin vermediğimiz gibi bundan sonra da asla geçit vermeyeceğimizi ne kadar haykırsak azdır!

Bir ülkenin içeride ve dışarıda nasıl hain, sinsi ve işbirlikçi emellerle yok edilmeye çalışıldığını, köklü geçmişimizden aldığımız dersler sayesinde çok iyi biliyoruz. Tam bağımsızlığın yerine manda ve himayeyi, yabancı devletlerin çıkarlarını savunan vatan hainlerini taktıkları maskelere, giydikleri takiye gömle klerine, sakladıkları gerçek yüzlerine rağmen çok iyi tanıyoruz!

"102. Yıldönümünde Samsun'dan doğan güneşin ve bir çift mavi gözün ışığında kuruluşun ve kurtuluşun isimsiz tüm kahramanlarına duyduğumuz minnetle Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizin manevi huzurunda saygıyla eğiliyoruz."

"19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve spor bayramı kutlu olsun

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 36862

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Oprukçu: Üreten belediyecilik anlayışımız azimle sürecek
Oprukçu: Üreten belediyecilik anlayışımız azimle sürecek
Hüseyin Oprukçu: Beklediğmiz kar geldi
Hüseyin Oprukçu: Beklediğmiz kar geldi