Kapat !
VEYSEL GÖNÜLAL GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU’NUN ARKASINDA

VEYSEL GÖNÜLAL GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU’NUN ARKASINDA

DEVLETİN BÜROKRATLARI

VEYSEL GÖNÜLAL GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU’NUN ARKASINDA
2021-10-21 07:07:20

Genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu devletin bürokratlarına seslendi.
Açıkça söylüyorum; vazife namına mafyatik düzene hizmet edemezsiniz. Kanun dışı işleri, emir olarak telakki edemezsiniz. Siz Erdoğan ailesinin değil, bu devletin şerefli memurlarısınız. Kâmil akla gelmeniz için, Kılıçdaroğlu abinizin, amcanızın bu size son çağrısıdır.
Bu kelimelere imzasını atmayacak bir siyasetçi sanırım yoktur. Akp iktidarı ‘kanun dışı iş yapmayın denmesine çok alınmışlar.
Konya milletvekili Sayın Etyemezde CHP lideri, önceki konuşmalarında öğretmenlerimizi, çiftçilerimizi ve toplumumuzun birçok kesimini hedef alarak tehditler savurmuştu. Son olarak yayınladığı videoda ise devletimizin şerefli bürokratlarını ve memurlarını hedef alarak kendince tehdit etti. Her seçimde hüsrana uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu, siyasetle elde edemediği başarıyı tehditle elde etmeye çalışmaktadır.
Diye bir açıklamada bulunmuş. Sayın Etyemez çiftçileri tehdit eden Akp Genel başkanı Sayın Erdoğandır. Mersin çiftçisine ‘ananı da al da git diyen kim olduğunu hatırlatmakta fayda vardır. Genel başkanımız hırsızları, yolsuzluk yapanları, kamu malını yağmalayanları ve buna göz yumanları uyarmıştır Bu kelimelerden alınacak ancak suç işleyenlerdir.
Sayın Etyemez, Ereğliye yapılan bir hapishane yetmemiş ikinci hapishaneyi armağan ettiniz. Organize sanayi bölgesine tahsis edip fabrikalar yapılmasını sağlamak yerine hapishanelerle anılacak bir şehir yaptınız.
Sayın Etyemez kuraklık ve yeraltı sularının da sorun yaşayan çiftçilere, Sağ sahil sulama birliği kapalı sistemde çalışmalar hakkında bilgi verebilecek misiniz? Sağ sahil kapalı sistem hakkında ne gibi bir girişimde bulunduğunuzu çiftçilere anlatabilir misiniz?
Gübre, motorin, tarımsal sulamada kullanılan elektrik hakkında da çiftçilere bir açıklama yapmanızı bekliyoruz. Üre gübresi 8 lirayı aştı çiftçiler tarlasına gübreyi nasıl atacak? Motorine 3 güne bir gelen zamlarla çiftçi traktörüne nasıl yakıt alacak önce bunları açıklayın. Sayın Etyemez.
Ereğlinin sanayisinin gelişmesi, ekonomik kalkınması için, ne gibi çalışmalar yaptınız? Önce bunları açıklayın.
Cumhuriyet Halk Partisi
Ereğli Ilçe Başkanı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 69292

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLAL YİĞİT: BU ZAFER HEPİMİZİN!
BİLAL YİĞİT: BU ZAFER HEPİMİZİN!
ZAFER KONUŞMASINI BEŞTEPE’DEN YAPTI
ZAFER KONUŞMASINI BEŞTEPE’DEN YAPTI