VEYSEL GÖNÜLAL BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI

VEYSEL GÖNÜLAL BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI

CHP Ereğli ilçe başkanı Gönülal, babalar gününe mesaj yayınladı

VEYSEL GÖNÜLAL BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI
2022-06-19 10:36:32

Bugün yaşamımızdaki en büyük destekçimiz babalarımızın günü. Babalarımız yaşamı öğreten, hayatımızın ilk anından başlayarak, hiçbir karşılık beklemeden sevgi ve şefkatini bizlerden esirgemeyen, bizi yaşama güvenle hazırlayan, en zor anlarımızda bize güç veren ve yol gösteren, yerleri asla doldurulamayacak varlıklarımızdır.

Babalık fedakârlık demektir. Her çocuk en zor anında, yaşı kaç olursa olsun, babasının desteğinin her şartta arkasında olacağını bilir. Babalık zor, meşakkatli bir görev, aynı zamanda da bir insanın yaşayabileceği en yoğun, en güzel ve karşılıksız duygulardan bir tanesi.

Ülkemizde mevcut şartlar babaların ve çocuklarının mutlu bir şekilde yaşayıp sevgilerini büyütmeye imkan vermemektedir. Birçok baba çocuklarının iyi bir eğitim alması, iş bulabilmesi için çalışmaktadır. Adaletin olmadığı, işsizliğin kronikleştiği, iş kazalarının kader diye sunulduğu bir Türkiyede babalar çocuklarının geleceği için endişe içindedir.

İki evlat sahibi baba olarak; annelerin, babaların çocuklarının geleceği için endişe duymayacağı, adaletin tesis edildiği, her çocuğun kendisini en iyi şartlarda geliştirebileceği aydınlık bir Türkiye dileğiyle tüm babaların babalar gününü kutluyorum.

CHP EREĞLİ İLÇE BAŞKANI

Veysel Gönülal

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 67192

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor