Veysel Gönülal : Esnaf elektrik indirimi bekliyor

Veysel Gönülal : Esnaf elektrik indirimi bekliyor

.

Veysel Gönülal : Esnaf elektrik indirimi bekliyor
2021-09-25 13:17:56
İzlenme : 3657

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli ilçe başkanı Veysel Gönülal, son dönemlerde yüksek gelen faturaların mağduriyetler yaşattığına dikkat çekerek esnaf ve sanatkârların kullandığı enerjide indirim sağlanması gerektiğini ifade etti.

CHP Ereğli ilçe başkanı Veysel Gönülal gazetemizi ziyaret etti.
Ziyarette esnafın yaşadığı sorun ve sıkıntıları anlatan Gönülal, yerel ekonominin düzelmesi için iktidarın çözüm odaklı projeler ortaya koyması gerekir dedi.
Gönülal, Esnaf ziyaretlerimizde yerel esnafın taleplerini dinliyoruz. Daima esnafın yanındayız ve sorunlarının çözümü noktasında üzerimize ne düşerse yapıyoruz. Esnaf kan ağlıyor. Esnaf izlenimlerimizi gerek yerelde biz gerekse ulusalda genel merkezimiz basın ile paylaşıyor. Esnaf yüksek girdilerden bıkmış dedi.
YÜKSEK FATURALAR ESNAFI ZOR DURUMDA BIRAKMIŞTIR
Açıklamasına devam eden Gönülal, Çalışmalarımız kapsamında esnaflarımızın sorun, sıkıntı ve taleplerini dinlemek üzere esnafları ziyaret ediyoruz. Esnafımızın sıcak ilgisi bizleri memnun ediyor. Dükkânlarına gidip kendilerini dinlediğimiz esnaflar son dönemlerde yaşanan zamlardan, artan maliyetlerden ve özellikle yüksek gelen faturalardan şikâyetçi. Yüksek faturalar esnafı zor durumda bırakmıştır, kimi esnaf ödemelerini yapmakta zorlanmaktadır. Bu ciddi bir sıkıntıdır. Bu sıkıntının bir hal çaresine bakılmalıdır. şeklinde konuştu.
ESNAF VE SANATKÂRLARIN KULLANDIĞI ENERJİDE İNDİRİM SAĞLANMALIDIR
Esnafların kullandığı enerjide indirim sağlanması gerektiğine dikkat çeken Gönülal, Esnaf ve sanatkârların kullandığı enerjide indirim sağlanarak yaşanılan mağduriyetlere bir son verilmelidir. Konuya dair en fazla inisiyatif almaları gerekenler, iktidardakilerdir. Esnaf ilgili bakanların da sahada olmasını ve çözüm odaklı adımlar atmalarını istiyor. Bu sıkıntıların bitmesi, sorunların çözülmesi ve talep ettiğimiz esnaf ve sanatkârların kullandığı enerjide indirim sağlanması konularının takipçileri olacağız. dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 44200

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan’dan ilk değerlendirme
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak