Kapat !
UĞUR İBRAHİM ALTAY TEŞEKKÜR ETTİ

UĞUR İBRAHİM ALTAY TEŞEKKÜR ETTİ

BAŞKAN ALTAY KONYA KİTAP GÜNLERİ’NE KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

UĞUR İBRAHİM ALTAY TEŞEKKÜR ETTİ
2023-10-17 10:08:01

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Konya Kitap Günleri, 10 gün boyunca Konya'dan ve Konya dışından yüz binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bu yıl 6-15 Ekim tarihleri arasında 10uncusunu düzenlediğimiz etkinliğimizde başta Konyamızdan olmak üzere bölge illerden ve Türkiyenin dört bir yanından 7den 70e yüz binlerce kitapsever bir araya geldi. Ben tüm kitapseverlere, yayınevlerimize ve yazarlarımıza Konyalılar adına çok teşekkür ediyorum dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Konya Kitap Günleri bu yıl da yoğun katılımla tamamlandı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya ve civar şehirlerden yüz binlerce kitapseveri Konyada ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Kitapların insanlık tarihinde çok önemli bir yer tuttuğunu belirten Başkan Altay, şu değerlendirmelerde bulundu:

Biz de İslam kültür ve medeniyetinin kurucu başşehirlerinden Konyamızda her yıl düzenlediğimiz ‘Konya Kitap Günleri ile yüz binlerce kitabı okurlarımızla buluşturuyoruz. Bu yıl 6-15 Ekim tarihleri arasında 10uncusunu düzenlediğimiz etkinliğimizde başta Konyamızdan olmak üzere bölge illerden ve Türkiyenin dört bir yanından 7den 70e yüz binlerce kitapsever bir araya geldi. Konya Kitap Günlerine ilgi her geçen yıl katlanarak artıyor. Ben tüm kitapseverlere, yayınevlerimize ve yazarlarımıza Konyalılar adına çok teşekkür ediyorum.

YÜZ BİNLERCE KİTAPSEVER KONYA KİTAP GÜNLERİNDE BULUŞTU

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve Anadolu'nun en büyük kitap etkinliği olan Konya Kitap Günlerinde 10 gün boyunca yüzlerce söyleşi, atölye çalışmaları, gösteriler, imza günü ve sayısız etkinlik gerçekleşti. Konya Kitap Günlerinde yüz binlerce okur, milyonlarca kitap, 126 yayınevi ve 112 yazar bir araya geldi.

Konya Kitap Günlerinin son gününde; Dursun Ali Erzincanlı, Sinan Akyüz, Tarık Tufan, Kemal Sayar, Bilal Sami Gökdemir, Musa Avcı, Alişan Kapaklıkaya, Zekeriya Efiloğlu, Hayat Nur Artıran, Mehmet Dinç, Kaan Murat Yanık ve Fatih Duman okurlarıyla buluştu

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 74332

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…