UĞUR İBRAHİM ALTAY KONYASPORU DESTEKLİYOR

UĞUR İBRAHİM ALTAY KONYASPORU DESTEKLİYOR

Başkan Altay: “Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonra Da Konyaspor’umuzun Yanındayız”

UĞUR İBRAHİM ALTAY KONYASPORU DESTEKLİYOR
2022-08-16 08:08:01

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Stadyumunun zeminin 5. İslami Dayanışma Oyunları açılış törenine hazırlık sürecinden olumsuz etkilenmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Tüm tedbirleri almalarına rağmen saha zemininde sorunlar yaşandığını belirten Başkan Altay, Eskişehirde oynanacak Başakşehir maçından sonra kulübümüzle bir araya gelerek sahanın çimleriyle ilgili kararlar alıp en kısa sürede bunları uygulamaya başlayacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Konyasporumuzun en güzel şartlarda mücadele etmesi için her türlü sorumluluğu almaya hazırız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Konyasporumuzun her zaman yanındayız. dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konyaspor ve Büyükşehir Stadyumunun zeminiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Yaptığı açıklamada Konyaspor taraftarına seslenen Başkan Altay, Konyanın bugünlerde önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptığını; sadece Konya için değil, Türkiye için önemli bir organizasyonun devam ettiğini söyledi. 5. İslami Dayanışma Oyunlarının Konyanın tanıtımına, turizmine ve ticaretine çok önemli bir katkı sağladığını kaydeden Başkan Altay, ayrıca 55 ülkede Konya ile ilgili yapılan tanıtımların da ileriki dönemlerde Konyaya çok ciddi katkı sağlayacağını ifade etti.

ÇİMLERLE İLGİLİ KARARLAR ALIP EN KISA SÜREDE UYGULAYACAĞIZ

Tüm tedbirleri almalarına rağmen 5. İslami Dayanışma Oyunlarının açılış seremonisi hazırlıkları sırasında ve mevsimsel etkilerle sahanın zemininde ciddi problemler yaşandığını hatırlatan Başkan Altay şöyle devam etti: Bugün oynanması gereken Başakşehir maçı Eskişehire alındı. Bu vesileyle takımımıza Başakşehir maçında başarılar diliyorum. İnşallah maçtan sonra kulübümüzle bir araya gelerek sahanın çimleriyle ilgili kararlar alıp en kısa sürede bunları uygulamaya başlayacağız. Çimlerin yeniden serilmesi dahil, konuyla ilgili her türlü tedbiri aldık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Konyasporumuzun en güzel şartlarda mücadele etmesi için her türlü sorumluluğu almaya hazırız.

KONYASPORUMUZ YİNE KENDİSİNE LAYIK BİR STATTA VE ZEMİNDE MÜCADELE EDECEK

Konya Büyükşehir Stadının yapılması ve bugüne kadar Konyasporun en güzel şartlarda oynaması için her türlü sorumluluğu aldıklarını ayrıca sponsorluk desteği de dahil takımın her zaman yanında olduklarını vurgulayan Başkan Altay, Bunu Büyükşehir Belediye Başkanı olarak değil, Konyalı ve Konyaspor sevdalısı olarak özellikle ifade etmek istiyorum; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Konyasporumuzun her zaman yanındayız. Bu vesileyle Konyasporumuzun içeride oynayacağı Fenerbahçe ve Hatayspor maçlarıyla ilgili gerekli kararların da Federasyon tarafından alınacağına emin olduğumu ifade etmek isterim. Zorlu bir dönemden geçiyoruz ama büyük Konyaspor ailesinin bunu da atlatacağına eminim. Taraftarımız, kulüp yönetimimiz ve Büyükşehir Belediyesi olarak bu süreci de en kısa sürede neticelendireceğiz ve Konyasporumuz yine kendisine layık bir statta ve zeminde mücadelelerine devam edecek. Konyasporumuza başarılar diliyorum. diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 53189

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
NEÜ İMMÜN TEDAVİSİ GÖREN ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ
NEÜ İMMÜN TEDAVİSİ GÖREN ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ
UĞUR İBRAHİM ALTAY’I HİSARCIKLIOĞLU ZİYARET ETTİ
UĞUR İBRAHİM ALTAY’I HİSARCIKLIOĞLU ZİYARET ETTİ