Kapat !
UĞUR İBRAHİM ALTAY: KONYAMIZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

UĞUR İBRAHİM ALTAY: KONYAMIZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Başkan Altay: “Hep Birlikte Güzel Konya’mız İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz”

UĞUR İBRAHİM ALTAY: KONYAMIZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
2024-03-25 00:23:58

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehir merkezinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ribat İnsani Yardım Derneği ile Konya STK Platformu'nuziyaret eden, Büyükşehir Belediyesinde çalışan otobüs şoförleriyle iftar yapan, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile birlikte Saraçoğlu Musa Topbaş Camiinde teravih namazı sonrası vatandaşlarla buluşan Başkan Altay, Hep birlikte güzel Konyamız için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm Konyalı hemşehrilerime bize gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, gün boyu şehir merkezinde ziyaret gerçekleştirerek istişarelerde bulundu.

Başkan Altay ilk olarak Konyanın ticaret hayatının kalbi konumundaki Kadınlar Pazarı, Bedesten ve Türbe Önü Çarşılarındaki esnafları, daha sonra Dr. Mehmet Hulusi Baybal Caddesinde faaliyet yürüten esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Başkan Altay bu esnada vatandaşlarla da sohbet etti.

RİBAT İNSANİ YARDIM DERNEĞİNİ VE KONYA STK PLATFORMU'NU ZİYARET ETTİ

Ardından AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Tığlıoğlu ile birlikte Ribat İnsani Yardım Derneğini ziyaret eden Başkan Altay, Ribat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Küçüktoka ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüş alışverişi gerçekleştirdi. Başkan Altay daha sonra Konya Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Platformu Başkanı Adem Ceylan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle de bir araya geldi.

BAŞKAN ALTAY İFTARI OTOBÜS ŞOFÖRLERİYLE YAPTI

Başkan Altay iftarı ise Konya Büyükşehir Belediyesi Eski Garaj Otobüs Hareket Merkezindeki otobüs şoförleriyle birlikte yaptı. Şehir Hastanesi Otobüs Hareket Merkezinde çalışan şoförleri de ziyaret eden Başkan Altay şoförlere çalışmaları sebebiyle teşekkür etti.

TERAVİH NAMAZI SONRASI VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Başkan Altay teravih sonrası ise Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile birlikte Saraçoğlu Musa Topbaş Camiinde Konyalılarla buluştu. Vatandaşlarla sohbet ederek mübarek Ramazan ayını tebrik eden Başkan Altay çocuklarla da yakından ilgilendi.

TEK AMACIMIZ YARINLARI GÜÇLÜ BİR KONYA İNŞA ETMEK

Hem şehir merkezinde hem de merkez dışındaki ilçelerde sürekli Konyalılarla bir araya geldiklerini belirten Başkan Altay, yaptıkları ziyaretlerin her zaman samimi bir atmosferde ve oldukça verimli geçtiğini ifade etti. Başkan Altay, Tek amacımız yarınları daha güçlü, daha aydınlık ve daha müreffeh bir Konya inşa etmek. Bu doğrultuda toplumumuzun her kesiminin görüş ve önerileri bizler için çok kıymetli. Şehrimizdeki birlik ve beraberlik berekete vesile oluyor. Hep birlikte güzel Konyamız için çalışmaya devam edeceğiz. Ben tüm Konyalı hemşehrilerimize bize gösterdikleri teveccüh için şükranlarımı sunuyorum ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 88140

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI