intro

Kapat !
UĞUR İBRAHİM ALTAY: KONYA TARİHİ ANLARA ŞAHİTLİK ETTİ

UĞUR İBRAHİM ALTAY: KONYA TARİHİ ANLARA ŞAHİTLİK ETTİ

Bakan Kasapoğlu: “Konya’nın Kadim Tarihine Yakışır Bir Organizasyon Oldu”

UĞUR İBRAHİM ALTAY: KONYA TARİHİ ANLARA ŞAHİTLİK ETTİ
2022-08-18 06:37:13

Konyadaki 5. İslami Dayanışma Oyunlarını takip eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile bir araya geldi. 5. İslami Dayanışma Oyunlarının Konyanın kadim tarihine ve hoşgörü kültürüne yakışır bir organizasyon olduğunu belirten Bakan Kasapoğlu, emeklerinden dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altaya teşekkür etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altayı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Altay, Konyanın ev sahipliğinde düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunlarının artık sonuna gelindiğini ifade ederek, Konyanın son zamanlarda tarihi anlara şahitlik ettiğini söyledi. Bakan Kasapoğlunun oyunlar süresince hiçbir zaman kendilerini yalnız bırakmadığını kaydeden Başkan Altay, Bakanlık ve Büyükşehir Belediyemiz iş birliğiyle Konya tarihinin en önemli organizasyonunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Desteklerinden dolayı Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyorum. dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ise 5. İslami Dayanışma Oyunlarının Konyanın kadim tarihine ve hoşgörü kültürüne yakışır bir organizasyon olduğunu dile getirerek, Dünya Spor Başkenti Konyamız alnının akıyla başarılı bir şekilde bu güzel organizasyonu tamamlama noktasına gelmiştir. Emeklerinden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyorum. Yaptığımız spor yatırımlarıyla Konyanın sonraki yıllarda da sporla iç içe bir şehir olarak anılmasını istiyoruz. ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 82705

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ