UĞUR İBRAHİM ALTAY GENÇLERE HİZMET ETMEKTEN KEYİF ALIYOR

UĞUR İBRAHİM ALTAY GENÇLERE HİZMET ETMEKTEN KEYİF ALIYOR

BAŞKAN ALTAY: “KONYAYA YENİ BİR BİLGEHANE VE LİSE MEDENİYET AKADEMİSİ DAHA KAZANDIRIYORUZ

UĞUR İBRAHİM ALTAY GENÇLERE HİZMET ETMEKTEN KEYİF ALIYOR
2023-05-26 08:58:01

Konya Büyükşehir Belediyesinin Büyük Sinan Mahallesinde yapımını sürdürdüğü Karatay Bilgehanesi ve Lise Medeniyet Akademisi inşaatı tamamlanmak üzere. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konyaya yeni bir Bilgehane ve Lise Medeniyet Akademisi daha kazandırdıklarını belirterek, Gençlerimize, öğrencilerimize hizmet etmekten, onların gelişimine katkıda bulunmaktan büyük keyif alıyoruz. 25 milyon 250 bin liraya mal olan yeni tesisimizin bölgemize, şehrimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum dedi.


Konya Büyükşehir Belediyesinin şehre kazandıracağı Karatay Bilgehanesi ve Lise Medeniyet Akademisi kısa süre sonra hizmete açılacak.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konyanın 31 ilçesiyle birlikte topyekün kalkınması için yoğun şekilde çalıştıklarını belirterek, bu kalkınma hamlesinde yarınların teminatı çocukların ve gençlerin hem akademik hem de milli-manevi yönden gelişiminin önemli bir yer teşkil ettiğini ifade etti.

Konya merkezde ve ilçelerde 20 Bilgehane ve 5 Lise Medeniyet Akademisinin hizmet verdiğini anımsatan Başkan Altay, bu kapsamda Konyaya yeni bir Bilgehane ve Lise Medeniyet Akademisi (LİMA) daha kazandırmak üzere olduklarını kaydederek, Konyamızın yeni markaları haline gelen Bilgehanelerimiz ve LİMAlarımız her geçen gün büyümeye devam ediyor. Büyük Sinan Mahallemize kazandıracağımız bodrum artı dört kattan oluşan Karatay Bilgehane ve Lise Medeniyet Akademimizin inşaatını büyük oranda tamamladık. İnşallah kısa süre sonra hizmete açacağız. Özellikle öğrencilerimize, gençlerimize hizmet etmekten, onların gelişimine katkıda bulunmaktan büyük keyif alıyoruz. 25 milyon 250 bin liraya mal olan yeni tesisimizin bölgemize, şehrimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 32389

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
MUHTAR ECEVİT TİLKİCİ’DEN ZOR SORU
MUHTAR ECEVİT TİLKİCİ’DEN ZOR SORU
Konya Büyükşehir Kültür Gezileriyle Konya’yı Tanıtıyor
Konya Büyükşehir Kültür Gezileriyle Konya’yı Tanıtıyor