Kapat !
UĞUR İBRAHİM ALTAY CUMHURBAŞKANINCA TEBRİK EDİLDİ

UĞUR İBRAHİM ALTAY CUMHURBAŞKANINCA TEBRİK EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan Grup Toplantısı’nda Başkan Altay’ı Tebrik Etti

UĞUR İBRAHİM ALTAY CUMHURBAŞKANINCA TEBRİK EDİLDİ
2022-10-21 05:21:07

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünyanın en büyük yerel yönetim teşkilatı olan Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatının 2023te başkanlığını yapacak Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altayı TBMMdeki AK Parti Grup Toplantısında kürsüye davet ederek tebrik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyetimizin 100üncü yılına denk gelen bu temsil görevinde başarılar diliyorum. dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatına (UCLG) 2023te başkanlık edecek Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altayı kutladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisindeki (TBMM) AK Parti Grup Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünyanın 240 bin şehrini ve buralarda yaşayan 5 milyar kişiyi temsil eden Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı Başkanlığına Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay seçildi. Kendisini tebrik ediyorum. Cumhuriyetimizin 100üncü yılına denk gelen bu temsil görevinde kendisine başarılar diliyorum. ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Başkan Altayı kürsüye davet ederek bizzat tebrik etti.

BU BAŞARI ULUSLARARASI ARENADA SİZİN GÖSTERDİĞİNİZ LİDERLİĞİN BİR SONUCUDUR

Burada konuşan Dünya Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bu başarı uluslararası arenada sizin gösterdiğiniz liderliğin bir sonucudur. UCLG Dünya Belediyeler Birliği Teşkilatı dünyada 240 binden fazla üyesi olan ve Birleşmiş Milletler nezdinde yerel yönetimleri temsil eden bir kuruluş. Görev aldığımız süre boyunca artık dünyada bir marka olan AK Parti belediyeciliğini tüm dünyaya tanıtma fırsatı bulacağız. Tüm insanlığa hizmet etmek için yoğun bir gayret içerisinde olacağız. Süreçteki desteğinden dolayı zat-ı alinize ve tüm AK parti ailesine şükranlarımı sunuyorum. dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 62830

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
ZENGEN GOL OLUP YAĞDI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI
EREĞLİ’DE EĞLENCE TAVAN YAPTI