Kapat !
TEMEL PEKER: SPORA SİYASETİ KARIŞTIRMAYIN

TEMEL PEKER: SPORA SİYASETİ KARIŞTIRMAYIN

Konyaspor, Konya’nın bir markasıdır

TEMEL PEKER: SPORA SİYASETİ KARIŞTIRMAYIN
2023-11-07 11:49:53

Konyaspor, Konya'nın bir markasıdır ve herhangi bir siyasi partinin değil, kentin kendine ait bir değeridir. Bu takıma gönül vermiş iş adamlarından oluşan bir yönetimin varlığı mevcutta ki ekonomik sıkıntıları da küstürülmüş taraftar ve taraftar gruplarını da yeniden kazanacaktır. Yönetimin tam bağımsız olması ve uzaktan kumanda ile seninle devam seninle tamam dönemleri bu takıma, bu şehre hiç bir katkı sağlamayacağı gibi zarar üstüne zarar verecektir.
Bu takımın gerçek sahibinin Konya halkı ve taraftarlar olduğunu unutmamakla birlikte yeni seçilecek yönetimin de halkın ve taraftarların rızası göz önünde bulundurmalı ve onların yanında yer almalıdır.
Geçmiş dönemlerde Konyaspor'u başarılı kılan en büyük unsur dillere destan sezon boyunca hiç susmayan takımını yalnız bırakmayan, stadı hınca hınç dolduran taraftar desteği ve tutkusu olmuştur. Bu takımın gerçek sahipleri olan taraftarlar, yönetimde kendilerini temsil eden kişileri görmek ve yeni yönetimle ortak bir yolculuk yapmak istemektedirler. Bu nedenle, Konyaspor'un yeni yönetimi, taraftarların rızasını kazanmak için çaba sarf etmeli ve onların beklentilerine uygun şekilde hareket etmelidir.
Takımın başarılı olması için, yönetimin kulübü siyasi çekişmelerin dışında tutması ve taraftarın isteklerine odaklanması büyük bir önem taşımaktadır. Konyaspor'un marka değerini sürdürebilmesi için, yeni yönetimin bu çerçevede hareket etmesi önemlidir. Taraftarlar, kendi takımlarının yönetimine güvenmek istediği gibi klubün başarılı olması için destek vermekten asla kaçınmayacaklardır.
TEMEL PEKER
YENİDEN REFAH PARTİSİ KONYA İL BAŞKANI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 83113

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…