Münif info

Kapat !
TALHA ÜZER TÜRK ŞEKER YETKİLİLERİNİ MİSAFİR ETTİ

TALHA ÜZER TÜRK ŞEKER YETKİLİLERİNİ MİSAFİR ETTİ

Türk Şeker Yetkilileri ve Ziraat Odaları Başkanları Ereğli’ye Geldi

TALHA ÜZER TÜRK ŞEKER YETKİLİLERİNİ MİSAFİR ETTİ
2023-03-17 01:13:34
İzlenme : 5156

S.S Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Talha ÜZER in ev sahipliğinde Türk Şeker yetkilileri ve Ziraat Odaları Başkanlarının katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Türk Şeker Genel Müdür Yrd. Sn. Erkan İçöz, Daire Başkanı Sn. Halil İbrahim Havaslı, Ereğli şeker fabrikasını ziyaret ederek, Fabrika Müdürü Sn. Yıldıray Özbay, Ziraat Müdürü Sn. Abdullah Yurddaşer ve Bölge Ziraat Odaları başkanlarının katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda Bölgemizde yeni sezonda verilen avansların Nisan ayında başlaması ve her ayın 10-15 arası verilmesi, küsbede kartlı sisteme geçilmesi bölgedeki pancar ekim alanları ve kotaları üzerine talepler iletilerek istişarelerde bulunuldu. Dış bölgelere gönderilen pancarlardan küspe avansının pancar üreticilerimize verilmesi yönünde talepler dile getirildi.. Bu yıl bölgemizde 3 milyon ton üzerinde bir pancar üretimi gerçekleştirilmesi hedeflenirken, bu yıl dışarıdan gelen fabrikalar da Türkşeker çatısı altında ekimlerini gerçekleştireceği açıklandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 32403

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
İZBUDAK ÖNÜNE GELENE ’AZ KALDI’ DİYOR
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA
EREĞLİ CHP TAM KADRO SAHADA