intro

Kapat !
Taksiciler CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal’a Dert Yandı

Taksiciler CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal’a Dert Yandı

Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Cafer Özer ve Başkan Yardımcısı Aydın Araç, Başkan Yardımcısı Nejat Türktaş ile Taksi duraklarına ziyarette bulundu.

Taksiciler CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal’a Dert  Yandı
2022-05-11 22:21:53

CHP Yönetiminde yapılan açıklamada;

Ziyarette taksici esnafının sorunlarını dinleyerek, bize iletilen sorunları not alarak, sorunların çözümü noktasında bize düşen sorumluluğu yerine getireceklerini söyledik.

Taksi esnafının önündeki en önemli sorunun başında sürekli yükselen akaryakıt fiyatları geliyor, neredeyse her gün yapılan akaryakıt fiyatlarından sadece taksici esnafı değil aracı olan tüm kesimin etkileniyor. taksimetre ücretlerinin sabit kalması nedeniyle taksici esnafının zararına çalıştığını gördük.

taksici esnafının Bağ-Kur primlerini ödemekte zorluk yaşadığına tanıklık ettik.Yol üzerindeki esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etmeyi ihmal etmedik. Yapılan zamlardan etkilenen vatandaşın alım gücünün düştüğüEsnaf evine ekmek götüremiyor. Esnafımız kaderine terk edilmiş durumda. Asgari ücrete zam yaptık diyenler gelsin burada vatandaşı dinlesin, kahvelerde emeklileri dinlesin. Esnaf satış yapamıyor vatandaş alamıyor. Artık evlerde vatandaş yemeğine et koyamıyor. Kimse merak etmesin, yapılacak ilk seçimlerden sonra iktidarımızda tüm bu adaletsizlikleri, yoksulluğu, ekonomideki buhranı sonlandıracağız. Herkesin huzur ve refah içinde yaşayacağı bir ülkeyi hep birlikte yaratacağız

‘Kime dokunsak bin ah işittik.Bıçak kemiğe dayandı artık. Esnafımız da, vatandaşımız da çok dertli. Şu an alışveriş yapan vatandaşlarımız domatesi, biberi kiloyla alamıyorlar, artık taneyle alma dönemi başladı. 3 tane domates, 4 tane biber. Bu gerçek vatandaşın ve esnafın içinde bulunduğu durumun en belirgin özetidir. Bir an önce milletimizin hak ettiği güzel günlere kavuşmasını diliyor ve bu uğurda sonuna kadar mücadele edeceğimize de söz veriyoruz

Taksiciler CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal’a Dert  Yandı
Taksiciler CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal’a Dert  Yandı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 73922

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ