SILVERLINE KONYA’DA MAĞAZALAŞMA ATAĞINDA

SILVERLINE KONYA’DA MAĞAZALAŞMA ATAĞINDA

.

SILVERLINE KONYA’DA MAĞAZALAŞMA ATAĞINDA
2021-08-03 09:54:29
İzlenme : 99

Tasarım ve fonksiyonelliği teknoloji ile bütünleştirerek kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Silverline; mağazalaşma atağını sürdürüyor. Kesintisiz ve amaca yönelik alışveriş deneyimi sunduğu yeni mağaza konseptleriyle tüketicilerle buluşmaya devam eden marka, 2021 yılında mağaza sayısını 71e yükseltti, yıl sonu hedefi ise 80 mağaza. Silverline, ankastre pazarının yüzde 32sine ev sahipliği yapan İstanbulda 2022 sonuna kadar 25 mağaza açma hedefinde...

Müşteri deneyimini ön plana çıkararak mağaza konseptini yeniden şekillendiren Silverline, Shop ve Corner olmak üzere 2 farklı mağaza kategorisinde tüketici ile buluşuyor. Silverline 2021 yılında öncelikle İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Eskişehir, Çanakkale, Antalya, Konya ve Kayseri gibi nüfus yoğunluğunun fazla, konut sektörünün hareketli olduğu şehirlerde yeni mağazalar açacak. Ticaretin yüzde 62sinin mağazalar üzerinden gerçekleştiği ankastre sektöründe bu yıl sonuna kadar 100 mağazaya ulaşmayı planlayan Silverline, güçlü marka kimliğine ve her yıl yüzde 15 büyüyen ankastre pazarına yatırım yapacak. Bölgesel etkileşimi yüksek ve sektörel tecrübeye sahip yatırımcılarla güçlü bir iş birliği gerçekleştiren markanın, kazan kazan yaklaşımı yatırımcılarını destekliyor. Satış, ciro ve ticari ilişki memnuniyeti oldukça yüksek olan Silverline, yatırımcılarına bölge koruması, dekorasyon, reklam, know-how, kira, ürün ve stok, proje yönlendirmesi, büyüme primi, tabela, teşhir ürünlerde özel fiyat avantajı gibi birçok destek veriyor.

İstanbulda 25 yeni mağaza açacak.

Özellikle ankastre pazarının yüzde 32sine ev sahipliği yapan İstanbulda mağaza sayısını 25e yükseltmeyi amaçlayan Silverline, yatırımcılarına Corner ve Shop olmak üzere iki konsept seçeneği sunuyor. Ana cadde veya AVMlerde minimum 80 metrekarede konumlanan Silverline Shoplar da deneyime dayalı müşteri memnuniyetini ön plana çıkıyor. Mağazalarda markanın teknoloji, tasarım ve fonksiyonellik alanında öne çıkan tüm ürün grupları sergileniyor.

Yeni mağaza konsepti Silverline Corner...

Silverline mağazalaşma stratejisinde bu yıl Corner mağazalara yer verdi. Maliyetten tasarruf etme avantajı sağlayan Silverline Cornerlar müşteriye daha hızlı ulaşma ve ürünleri yerinde inceleme fırsatı sunuyor. Silverlinenin en çok tercih edilen ürünlerinin yer alacağı konsept, düşük metrekareli alanlarda düşük maliyetle kurulabiliyor.

Silverline nitelikli ürünleri uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.

Üretimden yönetime, tasarımdan satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her alanda mükemmelliği ve müşteri memnuniyetini odağına alan marka, yurt içinde 71 Silverline Shop ve 500e yakın bayi ile faaliyet gösteriyor. Müşteri memnuniyeti esasına bağlı olarak 200ü aşkın yetkili servis ile satış sonrası hizmeti veren Silverline, kaliteli, teknolojiyi tasarımla buluşturduğu ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor. Uluslararası standartlara uygun güvenli, çevreye duyarlı ve az enerji tüketen ürünleriyle dikkat çeken markanın, ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesinden oluşan

ürün grupları kullanıcı dostu ve fonksiyonel... Üretiminin yüzde 40ını ihraç eden ve 70in üzerinde ülkede faaliyet gösteren şirket, 30un üzerinde ülkeye kendi Silverline markası ile ihracat gerçekleştiriyor. Avrupanın ilk 5, dünyanın ilk 10 üreticisi arasında yer alan Silverline, sürekli geliştirdiği ürün gamı, pazardaki etkinliği ile yatırımcılarına yüksek kazanç ve güvenilirlik vadediyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 45114

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
KONYA İL HIFZISSIHHA KURULU’NDAN YENİ KARAR
KONYA İL HIFZISSIHHA KURULU’NDAN YENİ KARAR
ŞAHABETTİN BAKİ KALAN, GÜVEN TAZELEDİ
ŞAHABETTİN BAKİ KALAN, GÜVEN TAZELEDİ