Bilal info

Kapat !
Reşit Dinç: Sattığımız ürünün arkasındayız

Reşit Dinç: Sattığımız ürünün arkasındayız

Yavuz elektrik sahibi Dinç, avize evin aynasıdır dedi

Reşit Dinç: Sattığımız ürünün arkasındayız
2022-04-16 10:22:50
İzlenme : 5144

Işık insanoğlunun yüzyıllardır dostu olan bir olgu. Güven duygusu ile iç içe geçen ışığın yaşam alanlarına taşınması noktasına gelindiğinde artık sadece "aydınlatma" işlevi yeterli olmuyor. Bireyin estetik beklentilerini de karşılaması beklenen aydınlatma armatürleri günümüz dekorasyon anlayışında önemli roller üstleniyor. Ereğlide, 30 yıldan beri sektörde elde ettiği güven ve satış sonrası hizmetin kalitesiyle müşterinin öncelikli tercihi olan Yavuz Elektrik ve Avize firmasının patronu Reşit Dinç, sektördeki rekabetin kalitenin yanı sıra seçenek yelpazesini de genişlettiğini söyledi.
Reşit Dinç, aydınlatmanın bir ihtiyaç olmasının yanında aksesuara dönüştüğünü belirterek, "Artık her zevke ve keseye uygun avize bulmak mümkün" dedi. Aydınlatma sektöründe Türkiye pazarının yüzde 90'ını Çin'in elinde bulundurduğunu anlatan Reşit Dinç, bunu Almanya, İngiltere ve İtalya'nın izlediğini belirterek, "Çin, her ne kadar kalitesiz ürünleriyle tanınsa da aydınlatma sektöründe bu alandaki birçok marka ülkeye fark atacak ürünler de üretiyor. Çin'den bir ürünü 20 liraya da alırsınız 20 bin liraya da. Model aynı olsa da malzeme kalitesi farklı olabiliyor. Tıpkı ünlü markaların imitasyonu gibi. Müşteri bunu fark etmiyor ancak, biz biliyoruz. Müşterilerimizi yanıltmamak adına işyerimizde Çin malı bulundurmuyoruz. Genelde Türk malı ve Almanya ağırlıklı avizelere yer veriyoruz" diye konuştu.
Firmanın yöneticisi Reşit Dinç, avizede değişen tercihlere dikkati çekerek, "Bu sektörde sanki biraz nostalji özlemi var. Eskiden altın sarısı renkler gözdeydi, daha sonra bu renkler yerini beyaz ve gümüş renge bıraktı. Şimdi tekrar sarıya doğru dönüş var. Ancak, biz ürün yelpazemizi geniş tutarak, her müşterinin tercihine uygun ürün bulunduruyoruz" dedi.
Reşit Dinç, mağazalarında çeşitli fiyat aralıklarında avize bulundurduklarını, piyasada otomobil fiyatına bile avize bulunduğunu ifade etti.
Piyasada kısa sürede marka olmalarını müşteriyi doğru bilgilendirme, yönlendirme ve bu sayede oluşan güvenin yanı sıra satış sonrası hizmete borçlu olduklarını ifade eden Dinç, Sattığımız bir ürünün, biz var olduğumuz sürece arkasındayız. Sadece satış yapmıyor sonuna kadar da teknik destek veriyoruz. Ev veya işyerine aydınlatma taktırmak isteyenleri, Kıbrıs caddesi Çoruh apartmanı altındaki işyerimize modellerimizi görmeye bekliyoruz diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 47163

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim