intro

Kapat !
Remzi Yücel: Ereğlili Hemşerilerimizin aklıyla dalga geçmeyi bırakın

Remzi Yücel: Ereğlili Hemşerilerimizin aklıyla dalga geçmeyi bırakın

ZAFER PARTİSİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI YÜCEL: EREĞLİ’Yİ İL YAPARSA AK PARTİ YAPAR SÖZLERİNİ BIRAKIN YAPACAKSANIZ SEÇİM ÖNCESİ YAPINDA GÖRELİM

Remzi Yücel: Ereğlili Hemşerilerimizin aklıyla dalga geçmeyi bırakın
2022-09-25 04:48:37

Her seçim öncesi birileri gelir Ereğli il olacak il yapacağız sözleriyle hemşerilerimizin seçimde oylarını alabileceğini zanneder ancak, Ereğlinin artık bu sözlere karnı tok. 20 Yıldır bu memleketi kim yönetiyor? 20 yıl içinde neden yapmadınız? yoksa seçimi kaybedeceğinizi anladınız damı vaatleriniz arttı. Hadi yapabiliyorsanız seçimden önde yapın Ereğli halkı görsün. Siz Ereğlinin il olmasından önce Ereğlili vatandaşların evlerine ekmek götürebiliyorlar mı? ,Kiralarını ödeyebiliyorlar mı ? , Önümüz kış doğalgazla ısınacak vatandaşlar bu kışı nasıl geçirecekleriyle ilgili projeler geliştirin. Bırakın artık bu palavraları gerçek Türkiye ile yüzleşin. 2021 yılında asgari ücretli bir vatandaş 1 aylık maaşıyla 383 dolar alırken şu an 298 dolar alabiliyor. Evet Ereğli il olmalı ancak, vatandaş ay sonunu nasıl getireceğini düşünüyor siz bunlara kafa yorun. Türkiyenin kamburu olan 13 milyon sığınmacıya çözüm bulun , bulunki bu halk refaha kavuşsun. Sizin çözüm bulamadığınız her konuya bir çözümümüz var ve Zafer Partisi olarak iktidara geldiğimiz gün bu halk refah içinde yaşayacak.
ÖNCE BAŞLADIĞINIZ VE SÖZ VERDİĞİNİZ İŞİLERİ BİTİRİN
Ereğli sevdanız seçimden seçime olmamalı , yerel ve ulusal basında neredeyse her hafta boy boy resim verdiğiniz açıklamalarda bulunduğunuz Karaman - Ereğli, Ereğli - Ulukışla-Adana hızlı tren projesinin 2022 yılının temmuz ayı sonunda bitirileceğini duyurdunuz. Şimdi Ereğlili size sormaz mı? Hızlı Tren hani 2022 Temmuz ayında bitecekti diye .
Yine 2021 yılında Ereğlimize hayırlı olsun diye basına demeçler verdiğiniz Ereğli Kalp merkezi için ilk kazmayı nereye vurdunuz çıkın bunları açıklayın bizlerde bu kalp merkezi nereye yapılıyor bilelim.
Ereğliye ne söz verdiyseniz hiç biri olmadı şimdi çıkıp Ereğli İl olacak derseniz Ereğlili hemşerilerimiz size sandıkta gereken cevabı verir Ereğlili Hemşerilerimizin aklıyla artık dalga geçmeyi bırakın.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 36063

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ