intro

Kapat !
REMZİ YÜCEL 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KUTLADI

REMZİ YÜCEL 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KUTLADI

Zafer Partisi Ereğli ilçe başkanı Yücel Zafer Bayramı Kutlama mesajı yayınladı

REMZİ YÜCEL 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KUTLADI
2022-08-30 05:25:05

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Zafer Partisi Ereğli İlçe Bakanı Remzi Yücelin mesajı
Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan büyük Taarruz zaferinin yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.
30 Ağustos 1922 zaferi, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında, yalnızca bizim değil; tüm ezilmiş ulusların, hatta tüm insanlığın, özgürlüğe, kurtuluşa, başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın adıdır. Zafere inanmış, iman etmiş bir neslin zaferidir 30 Ağustos.
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir şekilde ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde geleceğimiz çocuklarımıza, gençlerimize müreffeh bir ülke bırakmak için var gücümüzle çalışacağız.
30 Ağustos zaferi, tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.
30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 65745

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Veysel Gönülal’dan Oda Başkanlarına ziyaret
Veysel Gönülal’dan Oda Başkanlarına ziyaret
EREĞLİ KOMEK’TEN MUHTEŞEM SERGİ!
EREĞLİ KOMEK’TEN MUHTEŞEM SERGİ!