Kapat !
PAYLAŞIMCI BELEDİYE

PAYLAŞIMCI BELEDİYE

EREĞLİ BELEDİYESİ ÜRETTİĞİNİ HALKLA PAYLAŞIYOR

PAYLAŞIMCI BELEDİYE
2022-08-24 08:42:23

Ereğli Belediyesi ve NEÜ işbirliğinde Adabağ Mahallesinde uygulanan organik tarım projesinde hasat dönemi başladı. Ereğli Belediyesi tarafından hasat edilen Kavun ve Karpuzlar vatandaşlara Ulu Camii ve Uğurlu Camii önünde ücretsiz olarak dağıtılıyor.
Gerçekleştirdiği çalışmalar ile rol model olan Ereğli Belediyesi üretken belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor. Adabağda uygulamaya koyduğu organik tarım projesinde hasat sürecini başlatan Ereğli Belediyesi elde ettiği ürünleri vatandaşlara ücretsiz dağıtıyor.
-DAĞITILAN ÜRÜNLER TADIMLIK
Vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılan ürünlerin tadımlık olduğunu kaydeden Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Bu topraklar için verilen emek boşuna değildir.
Belediyemiz ve Necmettin Erbakan Üniversitesi işbirliği ile başlattığımız organik tarım projemiz kapsamında hasadını gerçekleştirdiğimiz Kavun ve Karpuzları, Ulucami ve Uğurlu Cami avlusunda vatandaşlarımıza ikram etmenin mutluluğunu yaşadık. Biz hemşerilerimizin ağızları tatlansın diye elde ettiğimiz ürünleri halkımıza ikram ediyoruz. Bu projenin de amacı bu idi. ‘Birlikte üretelim birlikte tüketelim başlığı altında Ereğlili hemşerilerimizle birlikte toprakla buluşturduğumuz fidelerimizin meyvelerini almak bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Beklentilerin çok üzerinde bir rekoltenin alınması bölgemiz topraklarının ne kadar verimli olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi. Bu nedenledir ki, üretimin iyi yerlere getirilmesi yönetim olarak bizlerin en büyük hedefidir dedi.
-VATANDAŞ MEMNUN
Ereğli Belediyesi tarafından dağıtılan ürünleri alan vatandaşlar, Belediyemiz hem üretiyor hem de halka bedava dağıtıyor. Yapılan hizmeti çok güzel ve olumlu karşılıyoruz. Belediye Başkanımızın üretimden yana ortaya koyduğu anlayışı destekliyoruz. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz diye konuştular.

PAYLAŞIMCI BELEDİYE
PAYLAŞIMCI BELEDİYE
PAYLAŞIMCI BELEDİYE
PAYLAŞIMCI BELEDİYE

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 89733

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
EREĞLİ’DEKİ KAZADA MOTOSİKLET ÇARPIP YERE DÜŞÜRDÜ, OTOMOBİL EZDİ
EREĞLİ’DEKİ KAZADA MOTOSİKLET ÇARPIP YERE DÜŞÜRDÜ, OTOMOBİL EZDİ
Güney Kore’den Başkan Altay’a “Akıllı Şehir Liderlik Ödülü”
Güney Kore’den Başkan Altay’a “Akıllı Şehir Liderlik Ödülü”