Kapat !
OPRUKÇU’NUN ADAYLIK TANITIMI GENİŞ BİR KATILIMLA YAPILDI

OPRUKÇU’NUN ADAYLIK TANITIMI GENİŞ BİR KATILIMLA YAPILDI

Ereğli, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu’nun Aday Tanıtım Programında Bir Araya Geldi

OPRUKÇU’NUN ADAYLIK TANITIMI GENİŞ BİR KATILIMLA YAPILDI
2024-01-24 07:06:30

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı tarafından Cumhur İttifakının Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçunun aday tanıtım programı Ereğli Belediyesi Bolkar Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Yoğun bir katılımın olduğu aday tanıtım programına Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Güzide Çipan, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Özer Karakayacı, Emirgazi Belediye Başkanı Nurişen Koçak, Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Kezban Çağlayan, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Keçeci, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özal Korkmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Emirgazi İlçe Başkanı Rasim Bayrakçı, AK Parti Emirgazi İlçe Başkanı Uğur Çanakcı, Milliyetçi Hareket Partisi Halkapınar İlçe Başkanı Ali İhsan User, AK Parti Halkapınar İlçe Başkanı Fatih Köşger, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Lütfi Tekeli, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, Oda ve Birlik Başkanları, Belediye Birim Müdürleri ve personelleri, muhtarlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ALLAHIN İZNİYLE HÜSEYİN OPRUKÇU BEYİN ARKASINDA DURACAĞIZ, BELEDİYE BAŞKANI YAPACAĞIZ

Aday tanıtım programında ilk olarak kürsüye gelen Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz: Ol deyince olduran gönüllerinizi iman nuru ile dolduran yüce Allahın 99 adı ile ya bismillah. Kıymetli hemşerilerim tabii usulü bir işlem tanıtım toplantısı ama Hüseyin Bey 2009-2014 döneminde Belediye Başkanlığımızı yaptı. 2019 -2024 döneminde de nasip oldu Belediye Başkanlığımızı yaptı ve 2024- 2029 Allahın izniyle siz değerli partilerimizin, hemşerilerimizin desteğiyle üçüncü dönemini idrak edecek. Geçtiğimiz günlerde bazı sosyal medya hesaplarından bazı gazeteci geçinenler Cumhur İttifakının heyecanı yok demiş şimdi onlara soruyorum şu salonu görsünler heyecan var mı, yok mu Allahıma çok şükür, hamdolsun. Buradan kıymetli dostlarıma, akrabalarıma, hemşerilerime değerli Ereğlide seslenmek istiyorum hakkımın var olduğu kim varsa tepeden tırnağa, çoluktan çocuğa, yediden yetmişe Allahın izniyle Hüseyin Oprukçu Beyin arkasında duracağız, Belediye Başkanı yapacağız Allahın izniyle. Tüm hemşerilerinden de istirhamım şu Cumhur İttifakının etrafında kenetlenmeleri ve çoğalmaları Sayın Liderimiz Devlet Bahçeli Bey ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyin iradesini Ereğlide de ortaya koymaları bir dava bilinciyle hareket edeceğiz ve etmek zorundayız. Ereğliyi bir mucizeye ya da bir başka maceraya atmayalım Ereğliyi bir maceraya kurban etmeyelim. Buna göre hareket edelim, düşünelim Allahın izniyle 31 Mart günü de buna göre bir karar verelim. Cumhur İttifakı Allaha çok şükür hamdolsun tablo ortada ama Ereğlide çok kavgalı olan yerler var daha adaylarını belirlemişler aralarındaki kavga münakaşa bitmemiş ama Cumhur İttifakını tartışıyorlar Belediye Başkan adayımızı Cumhur İttifakımızın heyecanını tartışıyorlar. Dolayısıyla bende diyorum ki hemşerilerimiz Allahın izniyle 31 Mart günü bunlara bu cevabı verecektir. Allah hepinizden razı olsun, sağ olun var olun, Allaha emanet olun şeklinde konuştu.

HÜSEYİN BAŞKAN İKİ DÖNEMDİR EREĞLİDE BELEDİYE BAŞKANLIĞINI İCRA EDİYOR BİZİM TABİRİMİZLE ÇIRAKLIĞINI HALLETTİ, KALFALIĞINI HALLETTİ İNŞALLAH USTALIK DÖNEMİNDE DE BİRLİKTE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ

Programda konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol: Sevgili arkadaşlar AK Parti Konya İl Başkanımız Hasan Angı Bey ve Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Beyin çok selamları var. Malumunuz olduğu üzere görevin tarafımıza tevdi ve yönetim kurulunun oluşturulmasının üzerinden çok uzun bir süre geçmedi ancak biz bayrağı devraldığımız günden bu yana çalıştık, çalışıyoruz ve çalışmaya da inşallah devam edeceğiz. Tabii ki bunda AK Partinin 22 yılını devirmiş iktidarı da bize yol gösterdi bize tecrübeleriyle ışık oldu. AK Parti bugüne kadar davasından dönmemiş bazı menfaatler için davası asla yön değiştirmemiş bunun karşılığında milletle beraber milletten kopuk olmayan milletle birlikte çözümler üreterek halkın desteğini almıştır. Değerli arkadaşlar dile kolay çeyrek asırdır AK Parti iktidarını halkın desteğiyle Türkiyede ve Ereğlide korumuş ve güvenini her daim muhafaza etmiştir. Geçmişte olduğu gibi AK Parti iktidarında da tüm memleketimizde bazı zorlu süreçlerden ülkemiz geçti içeride ve dışarıda bazı unsurlarla mücadele etmek zorunda kaldı. İşte tam bu minvalde derdi dava vatan aşkıyla yanan derdi millet olan yerli ve milli partilerle Cumhur İttifakını kurduk ve Cumhur İttifakı da inşallah devam ediyor, Allah bu sürecine zeval vermesin. Cumhur İttifakı devletimizin ve milletimizin bekasıdır biz bunu bir kez daha söylemek istiyorum Cumhur İttifakı devletimizin ve milletimizin bekasının teminatıdır şeklinde konuştu.

BİZ TEŞKİLATLARIMIZLA HÜSEYİN BAŞKANIN YANINDAYIZ

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol: Cumhur İttifakının Ereğli Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Oprukçu Beyi şahsında Milliyetçi Hareket Partisini kutluyorum, tebrik ediyorum. Sayın Başkanım Allah hayırlı mübarek etsin, Allah yolunuzu açık etsin, Allah utandırmasın inşallah. Hüseyin Başkan iki dönemdir Ereğlide Belediye Başkanlığını icra ediyor. Bizim tabirimizle çıraklığını halletti. Kalfalığını halletti inşallah ustalık döneminde birlikte uyum içerisinde çalışacağız. Bunun sonucu olarak Cumhur İttifakı Ereğlide uyumun ve umudun ittifakı olacak. Cumhur İttifakı projelerin ve yatırımların Ereğlide ittifakı olacak Ereğlinin hak ettiği şehirler arasına yükselmesinin adresi olacak inşallah. Sahada izi olmayanın masada yüzü olmaz işte tam bu şiarda Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz söz üzere kapı kapı teşkilatlarımızla dolaşacağız çalmadık kapı bırakmayana kadar girmedik gönül bırakmayana kadar çalışacağız. Biz teşkilatlarımızla Hüseyin Başkanın yanındayız. Allah gayret edenin gayretini yarı yolda bırakmaz. 31 Mart akşamı inşallah Uğur Başkanın ve Hüseyin Başkanın zaferini kutlayacağız. Bu destek ve heyecanı 31 Martta sandıklarda da görmeyi umut ediyorum. Cumhur İttifakının Ereğlide ve Türkiyenin tamamında zaferlerle ayrılmasını sandıklardan diliyorum, hep birlikte Ereğli için çalışacağız. Allaha emanet olun hepinize çok teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

2029 TARİHİNDE HÜSEYİN OPRUKÇU BEY GÖREVİNİ TAMAMLARKEN EREĞLİ İLÇE BELEDİYE BAŞKANI OLARAK DEĞİL, EREĞLİ İL BELEDİYE BAŞKANI OLARAK TAMAMLAYACAKTIR

Programda konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Özer Karakayacı: Tüm cihanı karşısına almış Anadolu coğrafyasını bölgede lider ülke yapma ülküsü ile yola çıkmış 2 liderin ortaya koyduğu iradeyi yerelde anlamış, algılamış ve bu izle yoluna devam etmiş 2 ilçe başkanımıza çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun, Allah ayaklarına taş değdirmesin. Kıymetli Ereğlili hemşerilerimiz biliyorsunuz 14 Mayıs ve 28 Mayısta Cumhurbaşkanımızı tekrar Cumhurbaşkanı olarak seçtik elbette ortaya konulmuş bir hedef vardı bu hedefe ilerlemek adına bu hedefe doğru adımlarla yol almak adına Cumhurbaşkanımızın tekrar seçilmesi bizim için çok kıymetliydi, ülkemiz ve milletimiz için önemliydi. Türk milletinden medet uman mazlumlar için önemliydi Allaha şükür o süreci kazasız belasız atlattık ancak bu süreçte merkezi idareyle yerel idarenin uyumlu bir çalışma performansı göstermesi adına yerel seçimlerde en az 14 Mayıs seçimleri kadar önemli bunu idrak etmiş, bunu anlamış ve bunu politikalarına yansıtmış. Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Partimiz Cumhur İttifakıyla Ereğlide, Konyamızda Türkiyede tekrar seçimlere hazırlanıyor. Ereğlide de bu minvalde Hüseyin Oprukçu Bey Cumhur İttifakımızın Belediye Başkan adayı olarak ilan edildi. Bu manada yerel merkezin uyumunu başarmak adına Ereğlide rekor oyla İlçe Belediye Başkanımızı seçmek. Bunun yanında Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde de Sayın Uğur İbrahim Altay Başkanımıza rekor oyla 31 Mart akşamı sandıkları patlatmamız gerekiyor. Bunun bilincinde olarak hareket edip merkezi idare ile yerel idarenin uyumunu güçlü bir şekilde Ereğliden Konyaya ve Türkiyeye yansıtmamız gerekiyor bütün gayretlerimiz ve çabamız bu yönde inşallah. Bu salondaki atmosfer ve duygu düşünce bizi fazlasıyla memnun etti. 31 Mart gecesine kadar da bu heyecanla devam edeceğiz ben tekrardan buralara kadar zahmet edip geldiğiniz için teşekkür ediyorum. 2029 tarihinde Hüseyin Oprukçu Bey görevini tamamlarken Ereğli İlçe Belediye Başkanı olarak değil. Ereğli İl Belediye Başkanı olarak tamamlayacaktır. Hepinize saygılar sunuyorum, sağ olun var olun şeklinde konuştu.

31 MARTTA EREĞLİDE CUMHUR İTTİFAKI DAMGASINI VURACAK VE HÜSEYİN OPRUKÇU BEY TEKRAR BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLECEK ALLAHIN İZNİYLE

Programda konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Güzide Çipan: Bizler Ereğliyi çok seviyoruz, Ereğlide Cumhur İttifakını çok seviyor onu biliyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanım, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin selam ve muhabbetlerini iletiyorum. Değerli hemşerilerim aziz milletimizin ve siz kıymetli hemşerilerimizin desteğiyle 14 ve 28 Mayısta Cumhur İttifakımız büyük bir zaferle seçimi nihayete erdirdi. Şimdi 31 Martta siz değerli Ereğlili hemşerilerimizden Ereğli sevdalısı Hüseyin Oprukçu Beye ve Uğur İbrahim Altay Beye desteklerinizi bekliyorum. Yüce Allah Kuran-ı Kerimde nisa suresi 58 ayette der ki ‘Emaneti ehline verin bu emanetin en başında yöneticilik gelir bizler Hüseyin Oprukçu Beye kefiliz, bizler Uğur İbrahim Altay Beye kefiliz. 31 Martta Ereğlide Cumhur İttifakı damgasını vuracak ve Hüseyin Oprukçu Bey tekrar Belediye Başkanı seçilecek Allahın izniyle. Sefer bizden zafer yüce Allahtan. Bu duygu ve düşüncelerle her birinizi ayrı ayrı selamlıyorum, sağ olun var olun. Yüce rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın her birinizi yüce Allaha emanet ediyorum şeklinde konuştu.

ÖNÜMÜZDEKİ YIL İÇERİSİNDE EREĞLİNİN İL OLMASI İÇİNDE İNŞALLAH GÜZEL BİR İMZALAR ATILIR VE HÜSEYİN OPRUKÇU BELEDİYE BAŞKANIMIZ İL BELEDİYE BAŞKANI OLARAK EREĞLİLİLERİN KARŞILARINDA OLUR BUNUN İÇİN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Programda konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan: Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanımız Türkiyede Cumhur İttifakının Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti kadrolarının teşkilatlarının birlik beraberlik içerisinde çalışmamızı söyledi. Sayın Cumhurbaşkanımızın Sayın Genel Başkanımızın takdirleri ile 31 ilçemizle birlikte Konyada Cumhur İttifakının Belediyeler açıklandı. Milliyetçi Hareket Partisi olaraktan 31 ilçemizde 6 tane Belediye Başkanı adayımız açıklandı ve biz ilçelerimizi tek tek geziyoruz. Cumhur İttifakımızın Belediye Başkanı Ereğli sevdalısı Hüseyin Oprukçuyu sizlere tanıtmaya sizlerle karşı karşıya getirmeye geldik. Biz diyoruz ki Hüseyin Oprukçu göreve geldiği günden bu tarafa Ereğli sevdalısı Ereğli için gecesini gündüzüne katmış. Cumhur İttifakının Belediye Başkanı olarak da çalışmaları yürüttü. Çok kıymetli hemşerilerim Cumhur İttifakının üzerinde oyunlar oynanıyor Cumhur İttifakının paydaşları AK Parti ve Milliyetçi Halk Partisi bu oyunlara hiçbir zaman fırsat vermeyecek. Cumhur İttifakının baş mimarları kimdir Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğandır. Biz de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sayın Genel Başkanımız Liderimiz Devlet Bahçeli Beyin ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın Cumhur İttifakı birlikteliğini adım adım takip ederekten Sayın Genel Başkanımızın emirlerini 31 ilçede Belediye Başkanlarımızın kazanması için bütün çalışmalarımızı yapacağız. 31 İlçe Başkanımızla beraber, yöneticilerimizle beraber, Ülkü Ocaklarımızla beraber 31 ilçede Cumhur İttifakının Belediye Başkanı kim olursa olsun onun kazanması için kapı kapı, sokak sokak dolaşaraktan bütün çalışmaları yapacağız. Çünkü geçmişteki 14 Mayıs ve 28 Mayıstaki yapılan seçimleri biliyorsunuz. 14 Mayısta ne dedik bir oy Milliyetçi Hareket Partisine bir oy Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan dedik ve Allaha şükürler olsun başarılı olduk. Cumhur İttifakı Allaha şükürler olsun dimdik ayakta birlik beraberlik içerisinde ve diyorum ki aramıza hiçbir kimse fitne fesat sokamayacak aramıza fitne fesat sokmak isteyenlere Allah fırsat vermesin, Allah birliğimizi daim eylesin. 31 Martta yapılacak olan seçimlerde çok kıymetli Belediye Başkanımız Cumhur İttifakımızın Belediye Başkanı Milliyetçi Hareket Partisinin Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Beyin kazanamayacağından hiçbir zaman şüphem yoktu ben bunu Ereğlide gördüm. Hüseyin Başkanımın Allah yolunu açık etsin. Ereğli de olmaya devam edeceğiz, 31 ilçemizde olmaya devam edeceğiz. Bu seçimleri alarak da önümüzdeki yıl içerisinde Ereğlinin il olması içinde inşallah güzel bir imzalar atılır ve Hüseyin Oprukçu Belediye Başkanımız İl Belediye Başkanı olarak karşılarında olur bunun için kimsenin şüphesi olmasın. Cumhur İttifakımızın Belediye Başkan adayı Ereğli sevdalısı hemşerilerinin her zaman yanında olan gece gündüz demeden onların dertleriyle dertleşen sevinçleriyle sevinç paylaşan çok kıymetli Belediye Başkan adayımız Hüseyin Oprukçu Beyi önce Allaha sonra Ereğlili hemşerilerime teslim ediyorum şeklinde konuştu.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİMİZİN DEĞERLİ GENEL BAŞKANI, LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ BEYE, AK PARTİMİZİN GENEL BAŞKANI, CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYE TAKDİR ETTİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ, SAYGILARIMI SUNUYORUM

Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu: Değerli hemşerilerim Rabb-ül Alemine şükrediyorum yine sizlere hizmet etmek için yollar koyulmamızı lütfetti. AK Partimizin, Ereğlimizin, Milliyetçi Hareket Partimizin değerli İlçe Başkanları, Milliyetçi Hareket Partimizin değerli İl Başkanı Remzi Karaaslan Bey ve AK Partimizin değerli İl Başkanı Hasan Angı Beyin bu süreçte, bizim aday olmamız, Cumhur İttifakı adayı olmamız noktasında ortaya koydukları iradeden dolayı çok teşekkür ediyorum. Adaylığımızı tensiplerine sundukları Milliyetçi Hareket Partimizin değerli Genel Başkanı, liderimiz Devlet Bahçeli Beye, AK Partimizin Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beye her ikisine de takdir ettikleri için teşekkürlerimi, saygılarımı sunuyorum. Allah onlardan razı olsun, varlıkları daim olsun, ömürleri uzun olsun. Çünkü, Türkiyenin onların varlıklarına çok, her zamankinden çok daha fazla ihtiyacı var. Değerli hemşerilerim birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır değil mi, birliğe talip olduk. Ereğli kucaklaşsın, bir ve beraber olsun dedik, dağıyla ovası, doğusuyla batısı bir ve beraber olsun istedik. Ayrıştırmadan, ayırmadan, ötekileştirmeden herkesi kucaklayan ve herkese eşit hizmeti üreten ve yürüten bir anlayışla Ereğliye baktık, yaklaştık ve öyle de çalıştık. İşe alırken sormadık Ereğlinin neresindensin diye ya da hangi partilisin diye sormadık, ya da bir sonraki seçimde biz aday olursak bize oy verir misin diye de sormadık. Çünkü Ereğlilinin hiçbirisi vatanına ihanet etmez, vatanına ihanet etmeyen, aklından bile geçirmeyen herkesin başımızın üstünde yeri var ifadelerini kullandı.

EREĞLİ TÜRK MİLLETİNİN, TÜRK DEVLETİNİN EBEDİ VARLIĞI İÇİN VİLAYET OLMAK ZORUNDA

Daha sonra Başkan Oprukçu: Değerli arkadaşlar, sevgili hemşerilerim Ereğlide Cumhur İttifakının başarısı Konyanın gücüne güç katacaktır, Ereğlide Cumhur İttifakına, Milliyetçi Hareket Partisine İlçede, Büyükşehirde AK Partiye vereceğiniz her oy, Türkiyenin bölünmez bütünlüğüne için, milletimizin ve vatanımızın dirliği için çok önemli bir güç olacak, ülkemizin ve milletimizin düşmanlarına da çok büyük bir şamar olacak Allahın izniyle. Bölgede Yürütme Kurulu Üyemiz söyledi, ‘2029da vilayet Ereğli Belediye Başkanı olarak dönemi tamamlayacak dedi. İnşallah bunun sözlerini aldık Ereğli vilayet olmak zorunda Hüseyin Oprukçu için değil, Milliyetçi Hareket Partisi için değil, AK Parti için değil, Ereğli Türk Milletinin, Türk Devletinin ebedi varlığı için vilayet olmak zorunda. Sevgili hemşerilerim bakın 57ı geride bıraktık hatta 58 Ayı Allahın izniyle kazasız, belasız geldik. İmkansızlıkları imkanlı kılarak geldik, inanılmaz bir şekilde yol yaptık, şehrimizi kirlilikten arındırmak için ne gerekiyorsa onu yaptık, eksiğimiz var mı çok. Kentsel Dönüşüm bizi bekliyor ihalesini hazırladık, Termal Otel bizi bekliyor ihalesini hazırladık, Taş Evlerin restorasyonu Korkut Ata Sosyal Tesisleri olarak devam ediyor, başaracağız, bitmek üzere şeklinde konuştu.

SEVGİLİ HEMŞERİLERİM EREĞLİDE ÖYLE BİR GÜÇLÜ OY POTANSİYELİ İLE SEÇİLELİM Kİ O EREĞLİYİ VİLAYET YAPMA ÇABA VE GAYRETİMİZİN ARKASINDA GÜÇLÜ BİR EREĞLİ VARLIĞINI, EREĞLİ DESTEĞİNİ HİSSEDELİM, GÖĞSÜMÜZÜ GERE GERE, BAŞIMIZ DİK BİR VAZİYETTE VİLAYET EREĞLİ, 1952DEN BERİ HAK ETTİĞİMİZE, İSTEDİĞİMİZE VE BEKLEDİĞİMİZE KAVUŞALIM İNŞALLAH

Başkan Oprukçu: Sevgili hemşerilerim Ereğlide öyle bir güçlü oy potansiyeli ile seçilelim ki o Ereğliyi vilayet yapma çaba ve gayretimizin arkasında güçlü bir Ereğli varlığını, Ereğli desteğini hissedelim, göğsümüzü gere gere, başımız dik bir vaziyette vilayet Ereğli, 1952den beri hak ettiğimize, istediğimize ve beklediğimize kavuşalım inşallah. Değerli arkadaşlar AK Partimizle, Milliyetçi Hareket Partimizle, Teşkilatlarımızla hani hepimiz zaman zaman ifade ederiz, Sayın Cumhurbaşkanımızla Devlet Bahçeli Beyin birlikteliğine, beraberliğine hakikaten uyumlu yürüyüşlerine hayran hayran bakarız, gıptayla bakarız, Ereğlide bu da olsun deriz. Şunu somut olarak söyleyeceğim Musa Başkanla biz abi, kardeş çok yol yürüdük şükürler olsun el eleyiz, gönül gönüleyiz. AK Partimizin değerli İlçe Başkanı İbrahim Erol Beyi tanımaktan dolayı da çok büyük bir şeref duyuyorum. Hakikaten şunu görüyorum biz İbrahimin Erol Bey, Musa Yılmaz Bey, 2 tane sevgili başkanımızla Ereğlide o Ankarada gıpta ile baktığımız birlik ve beraberliği Ereğlide uyum içerisinde mezara kadar yaşayacağımızı da göstereceğiz Allahın izniyle ifadeleriyle konuşmasına devam etti.

MURAT KURUM BEYE EREĞLİMİZE VERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ALLAH ONU İSTANBUL GİBİ BİR MÜBAREK ŞEHRE BELEDİYE BAŞKANI OLARAK NASİP ETSİN, GÖREVLENDİRSİN, İSTANBULDA İNŞALLAH ŞANLI GÜNLERİNE YENİDEN KAVUŞSUN

Başkan Oprukçu: Şimdi İstanbula bir selam gönderme vakti, özellikle ve öncelikle Murat Kurum Beye Ereğlimize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah onu İstanbul gibi bir mübarek şehre Belediye Başkanı olarak nasip etsin, görevlendirsin, İstanbulda inşallah şanlı günlerine yeniden kavuşsun. Sevgili hemşerilerim Allah ondan razı olsun. Önümüzdeki süreçte çok net bir şeyi daha söylüyorum Ereğli vilayet oluncaya kadar geçecek süre içerisinde biz Uğur İbrahim Beyin de özlediğini bildiğim benim de çok özlediğim Büyükşehir ve Ereğlinin uyum içerisine çok büyük işleri başaracağını da göstermenin zamanı diyorum. Ve açı açığı olmayan, işsizi kalmayan bir Ereğli hayalindeyiz, huzur içerisinde, uyuşturucu tacirlerinin yol bulamadığı, haksız hukuksuz kazanç arayışı içinde olanların yol bulamadığı, hakkın, hukukun gözetildiği, adaletle insanlara, bölgelere, köylere, mahallelere yaklaşıldığı bir Ereğli inşallah huzurun adresi olacak. Organizemizin 140 tekrarladık alanı Allahın izniyle önümüzdeki günlerde geliyor, 31.000.000 metrekarelik Endüstri Bölgemiz müracaatı yapıldı Allah razı olsun hemşerilerimizden, Sayın Ticaret Bakanımızdan, Cumhurbaşkanı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı Beyden Allah razı olsun, ilgileniyorlar, takip ediyorlar. Allahın izniyle tarım şehri Ereğli, hayvancılık şehri Ereğli ama sanayileşmiş bir Ereğli inşallah, Ereğlimizin geleceğinin Türkiyemizin geleceğine katma değer sağlayarak, ihracat yaparak katkı sağlamaya devam edecek ve başaracağız sevgili hemşerilerim. Hak Teala Lütfettikten sonra halkın teveccühünün dünlerde, geçmişlerde nasıl olduysa 31 Martta da öyle olacak Allahın izniyle ve birlikte başarmanın, el ele tutuşmanın şerefini, onurunu 31 Martta Türkiyeye, dünyaya ilan edeceğiz ve başaracağız konuşmasına devam etti.

EREĞLİ, AYAĞA KALKACAK CUMHUR İTTİFAKININ YÜZÜNÜ AĞARTACAK SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZLA DEVLET BAHÇELİ BEYİN ALLAHIN İZNİYLE İFTİHAR ETTİĞİ BİR ŞEHİR OLACAK

Başkan Oprukçu: Oyunuzu vereceksiniz, destek olacaksınız birlikte başaracağız 31 Mart akşamı mutluluğu hep birlikte paylaşacağız. Fitne kol geziyor, gezecek Sayın Genel Başkanım da ‘Fitne, ülkücüsü yol arkadaşı demişti bir gün ama ‘ülkücü fitnenin kendisini sollayıp geçmesine müsaade etmeyen adamdır demişti. Sevgili hemşerilerim hepiniz ve hepimiz fitnenin hepimizi sollayıp geçmesine müsaade etmeyeceğiz ve dedikodudan uzak, yüreğimizi ılık ılık aldık avucumuzun içinde yüreğimiz, sıcaklığını selam veren herkes ya da selamımızı alan herkes o sıcaklığı hissetmeye devam edecek. Sizleri sevmeye, sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Hepinizin başımın üstünde yeri var. Ereğli, ayağa kalkacak Cumhur İttifakının yüzünü ağartacak Sayın Cumhurbaşkanımızla Devlet Bahçeli Beyin Allahın izniyle iftihar ettiği bir şehir olacak. Konyadan da Uğur İbrahim Altay Bey dünden bugüne ne değişti de bu kadar oy çıktı bana, AK Parti'ye diye bizimle o da iftihar edecek Allahın izniyle ile çözümsüz de sorun kalmayacak demektir bu. Ben ilgi ve alakanıza, bu soğukta zahmet edip geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah Bin defa razı olsun. Allaha emanet olun ifadeleriyle konuşmasını tamamladı.

OPRUKÇU’NUN ADAYLIK TANITIMI GENİŞ BİR KATILIMLA YAPILDI
OPRUKÇU’NUN ADAYLIK TANITIMI GENİŞ BİR KATILIMLA YAPILDI
OPRUKÇU’NUN ADAYLIK TANITIMI GENİŞ BİR KATILIMLA YAPILDI
OPRUKÇU’NUN ADAYLIK TANITIMI GENİŞ BİR KATILIMLA YAPILDI
OPRUKÇU’NUN ADAYLIK TANITIMI GENİŞ BİR KATILIMLA YAPILDI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 55825

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
ÖZGÜVEN BERAT KANDİLİNİ HEMŞERİLERİ İLE KUTLADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI
AZİZİYE KONVOYLA KARŞILADI