OPRUKÇU SARITOPALLIDAN MEMNUN AYRILDI

OPRUKÇU SARITOPALLIDAN MEMNUN AYRILDI

Sarıtopallıda Cumhur İttifakına Sevgi Seli...

OPRUKÇU SARITOPALLIDAN MEMNUN AYRILDI
2024-02-20 07:49:00

Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Lutfi Tekeli, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özal Korkmaz, Oda Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, STK Başkanları ile birlikte Sarıtopallı, Aşıklar ve Tatlıkuyu Mahallelerini ziyaret ettiler.

ALLAHIN İZNİYLE EREĞLİ SEVDALISI SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE CUMHUR İTTİFAKIMIZIN KIYMETLİ ADAYI SİZİN DE BİZDEN İYİ TANIDIĞINIZ HÜSEYİN OPRUKÇU BEYİ BELEDİYE BAŞKANI YAPMAK İSTİYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz: Biz yola çıktık. Allahın izniyle Ereğli sevdalısı Sayın Belediye Başkanımız ve Cumhur İttifakımızın kıymetli adayı sizin de bizden iyi tanıdığınız Hüseyin Oprukçu Beyi Belediye Başkanı yapmak istiyoruz. 2024-2029 dönemi Ereğli için çok güzel müjdelerin, işlerin, icraatların yapılacağı bir dönem olacak. O yüzden güçlü bir şekilde Hüseyin Başkanımın seçilmesini istiyoruz. Siz değerli hemşerilerimize hizmetleri çok daha hızlı bir şekilde getirebilsin. 31 Martta zaferi inşallah kutlayacağız ifadelerini kullandı.

BİZLER DE HÜSEYİN OPRUKÇU BAŞKANIN YANINDA HAZIRIZ VE KARARLIYIZ

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol: Hepinize saygılar sunuyorum. Öyle bir kalabalıkla öyle bir destekle bizi karşıladınız ki bize bugün desteğinizi heyecanınızı o kadar net ifade ettiniz ki hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Gerçek belediyecilik gönül işi, demek ki gönüllere girebilmişiz. Şehrimizin ve ülkemizin kaybedecek bir yılı bile yok. Bizler de Hüseyin Oprukçu Başkanın yanında hazırız ve kararlıyız. Allaha emanet olun ifadelerini kullandı.

CANLA BAŞLA ÇALIŞTIĞIMIZI SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ VE DEVLET BAHÇELİ BEY GÖRDÜKLERİ İÇİN BİZE CUMHUR İTTİFAKININ ADAYI OLMA ŞEREFİNİ BAHŞETTİLER

Mahalle ziyaretleri sırasında açıklamalar yapan Başkan Oprukçu: Yüzünüz gülsün istiyoruz. Cumhurun gücüyle geldik bu defa, hep beraber başaralım diye geldik. Canla başla çalıştığımızı Sayın Cumhurbaşkanımız ve Devlet Bahçeli Bey gördükleri için bize Cumhur İttifakının adayı olma şerefini bahşettiler. O şerefle geldik size Allah cümlenizden razı olsun. Sevgili hemşerilerim Ereğlide Milliyetçi Hareket Partisine Büyükşehirde de AK Partiye oy vermenizi rica ediyorum. Cumhur İttifakı bu vesileyle inşallah iktidar olacak. Vereceğiniz oyu Ereğli için vereceksiniz. Bana Sarıtopallı çok sahip çıktı. Yine çıkacağına inanıyorum. Biz el ele tutuşma becerisini bu seçimde göstereceğiz. Ereğli kucaklaşsın el birliğiyle, gönül birliğiyle vilayet Ereğliyi inşa edelim. Ereğlide huzur olsun istiyorum. Cumhur İttifakı olarak Türkiyenin istikbalini teminat altına alırken Ereğlinin de geleceğini sağlıklı olarak inşa etmenin şerefini yaşayalım. Ereğli dağıyla, ovasıyla, batısıyla, doğusuyla kucaklaşsın istiyoruz. Bir ve beraber olsun istiyoruz. Birlikte rahmet olduğunu biliyorsunuz. Allahın razı olduğu kullardan olalım diye gayret ediyoruz ve size hizmet etmekten de şeref duyuyoruz. Bu seçim Cumhur İttifakının seçimi, bu seçim Ereğlinin seçimi yani beka seçimidir. İki ilçe Başkanımla uyumlu bir şekilde yola çıktık. Uyumun neler getirdiğini görün istiyorum. Sizleri seviyorum, Allah a emanet olun ifadelerini kullandı.

OPRUKÇU SARITOPALLIDAN MEMNUN AYRILDI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 68230

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA
BURUK VEDA
BURUK VEDA