Kapat !
OPRUKÇU KAYNAŞMA YEMEĞİNDE

OPRUKÇU KAYNAŞMA YEMEĞİNDE

Başkan Oprukçu AK Parti İlçe Başkanlığı’nın Düzenlediği Kaynaşma Yemeğine Katıldı

OPRUKÇU KAYNAŞMA YEMEĞİNDE
2024-01-26 15:58:45

Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen kaynaşma yemeğinde hemşerileri ile bir araya geldi.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİMİZİN DEĞERLİ GENEL BAŞKANI VE AK PARTİMİZİN DEĞERLİ GENEL BAŞKANI, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYİN TAKDİR VE TENSİPLERİ İLE CUMHUR İTTİFAKININ ADAYI OLMA BELEDİYE BAŞKANI ADAYI OLMA ŞEREFİNİ YAŞIYORUM, HER İKİSİNE DE MİNNETTARIM
Selamlama konuşması yapan Başkan Oprukçu: Milliyetçi Hareket Partimizin değerli Genel Başkanı ve AK Partimizin değerli Genel Başkanı, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyin takdir ve tensipleri ile Cumhur İttifakının adayı olma Belediye Başkanı adayı olma şerefini yaşıyorum, her ikisine de minnettarım. Bu manada ikisi de benim örneğim, öncüm ve önderim bunun altını kalın çizgilerle çiziyorum ve ikisine de müteşekkirim. Sayın Cumhurbaşkanımızla, Sayın Devlet Bahçeli Beyin yol arkadaşlığını, birlikteliğini ben öteden beri gıptayla izledim bunu samimiyetle söylüyorum. Ereğlide bunun olması için de çok yoğun bir çaba, gayret sarf ettim. Yayan, yapıldak yalnız başıma çoğu kez Ereğliye bir fazla hizmet etmeye yani Cumhur İttifakının tarafı olan bir Belediye Başkanı olarak hizmet etmeye de çırpındım, inanılmazları başardığımı da biliyorum. AK Parti misyonuyla, Milliyetçi Hareket Partisi misyonu ayıran değil, ayrıştıran değil, ötekileştiren değil kucaklayıcı bir misyona sahip dolayısıyla Ereğli kucaklasın istedim, Bunu şunun için söylüyorum değerli arkadaşlar biz yani Sayın Cumhurbaşkanımız sayıyor değil mi ‘tek devlet, tek millet, tek bayrak diyor değil mi, bir de ‘dünya beşten büyük diyor değil mi. Bu dünyaya meydan okunan okumanın bir ifadesiydi e şimdi milletimizin ve devletimizin başında Cumhurbaşkanımız dünyaya meydan okuyacak kuvveti kendinde görmeye başlamışsa ve bu varsa Türkiye Cumhuriyetinin ikinci yüzyılı muhteşem bir yüzyıl olacak demektir. Bu çok önemli ve bakın bu benim seçimim değil bu Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Devlet Bahçeli Beyin Türkiyenin ikinci yüzyılında, ikinci yüzyılı Türk ve Türkiye yüzyılı yapma kararlılığının bir seçimi bu seçim. ifadelerini kullandı.
AK PARTİ VE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ TÜRK MİLLETİNİN VE TÜRK DEVLETİNİN ANADOLUDA EBEDİ VARLIĞININ ADRESİDİR, BUNU NET OLARAK İFADE EDİYORUM
Başkan Oprukçu: Çok net ifade ediyorum İbrahim Başkanın hakikaten çok olumlu bir İlçe Başkanlığı yaptığını somut olarak müşahede ettim, Allah ondan razı olsun ve muvaffak etsin. Ereğlinin ihtiyacı var, kucaklayan ama müspet manada yani her şeyi olumlu tarafından değerlendiren, AK Partimizin geleceğini inşa edecek sağlıklı bir yapıya ihtiyaç var. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Türk Milletinin ve Türk Devletinin Anadoluda ebedi varlığının adresidir, bunu net olarak ifade ediyorum. Türkiyenin birçok yerinde ittifak olarak MHP ile AK Parti beraber yürüyor, başaramamak gibi bir lüksleri yok. Ereğlide onlardan bir tanesi, başaramamak gibi bir lüksümüz yok. Bunu nefsimiz için değil, şahsımız için değil benim çalışma yöntemimi, metodu hepiniz biliyorsunuz, kapı ardına kadar açık ya bu adam Belediyenin işlerine ne zaman bakma fırsatı buluyor diye birçoğumuz gelip gideniniz görmüştür. Akşamlar var, geceler var, uykusuz geçen geceler var, geçmek zorunda niye bir vebali üstlenmiş durumdasınız, bu vebali ifa etmeye çalışıyoruz. Şehr-i Emini sıfatına halel getirmemeye gayret ediyoruz şeklinde konuşmasına devam etti.
EMRİ HAK VAKİ OLUNCAYA KADAR MAKAM NE OLURSA OLSUN HEMŞERİLERİMİZİN, MİLLETİMİZİN, DEVLETİMİZİN VE VATANIMIZIN EMRİNDEYİZ
Başkan Oprukçu: AK Partimizin İlçe Başkanının emrindeyim, Milliyetçi Hareket Partili birisi olarak Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanının emrinde ne kadar varsam AK Parti İlçe Başkanımın da o kadar emrindeyim. Bu sadece günü kurtarmak adına ifade edilmiş bir şey değil bu beni içinizde çok yakın tanıyanlar var, söz ağızdan çıkıncaya kadar sahibinin esiridir ağızdan çıktıktan sonra sahibi o sözün esiridir. Ben mezara kadar, mezara kadar bir birlikteliğin inşasının gerekliliğine inanan bir insanım. Sayın Genel Başkanımız da Sayın Cumhurbaşkanımız da bu ittifakın yani Cumhur İttifakının mezara kadar bir ittifak olduğunu açık seçik her fırsatta ifade ettiler. Netice itibariyle söylemeye çalıştığım şu, yarına hiçbirimizin garantisi yok, benim de garantim yok. Emri Hak vaki oluncaya kadar makam ne olursa olsun hemşerilerimizin, milletimizin, devletimizin ve vatanımızın emrindeyiz, İlçe Başkanlarımız da benim yol arkadaşımdır. Toplantınız hayırlı ve bereketli olsun, rahmani düşündüğünüzü biliyorum, ayrıştırmak için, ayırmak için şu veya bu şekilde hesabın adresi yapmak için uğraşanlar olacak, kim ne yaparsa yapsın, kim ne söylerse söylesin birbirimizin tabutundan tutmadan önce birbirimizin elinden tutmanın şerefini Ereğlinin geleceğine hediye etmek gibi bir mecburiyetimiz var ve onun adresi oldum inşallah Başkanlarımızla ve sizlerle el ele, gönül gönüle Ereğlinin geleceğini, vilayet Ereğli oluncaya kadar da Büyükşehir Belediye Başkanımızla arzu ettiğimizin çok ötesinde bir birlikteliği, uyumu, beraberliği yaşayacağımızı göreceksiniz ve birlikte başarmanın da şerefini yaşayacağız. Ben tekrar toplantınızı tebrik ediyorum, hayırlı olsun diliyorum hepinize saygılar sunuyorum ve Allaha emanet ediyorum şeklinde ifadeleriyle konuşmasını tamamladı.

OPRUKÇU KAYNAŞMA YEMEĞİNDE
OPRUKÇU KAYNAŞMA YEMEĞİNDE

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 47172

Kullanıcı Adı

  • Abdullah özmen
    26 Ocak 2024 Cuma

    Kaynaşma yemeğini düzenleyenler neden belediyenin tesisleri kullanır ki. merak işte acaba o yemeğe para vermişler midir ki?


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR