intro

Kapat !
OPRUKÇU: GELECEĞİMİZİN TEMİNATLARI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

OPRUKÇU: GELECEĞİMİZİN TEMİNATLARI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Konya Ereğli Belediyesi Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Yaptı

OPRUKÇU: GELECEĞİMİZİN TEMİNATLARI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
2022-09-13 03:42:12

Ereğli Belediyesi imkanı kısıtlı olan ailelerin çocuklarına kırtasiye yardımında bulundu. Binlerce çocuğun yüzünü güldüren bu hizmet için aileler ve çocuklar Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçuya teşekkürlerini ilettiler.

GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN ÇOCUKLARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ

Eğitimin önemine vurgu yapan Başkan Oprukçu ; Çocuklarımızın eğitimi; ülkemizin, milletimizin ve devletimizin geleceğidir. Yavrularımız okusun ki geleceğe umutla bakabilelim. Belediye olarak imkanlarımızı seferber etmeye, eğitime her türlü desteği vermeye devam ediyoruz. Bu dünde böyleydi, bugün de böyle ve her zaman da böyle olacak. Yaptığımız her hizmetin temelinde olan ve her şeyi miras olarak bırakacağımız çocuklarımız bizim için çok kıymetli, bu nedenle yeni eğitim-öğretim yılı başında imkanı kısıtlı olan ailelerimizin çocuklarına kırtasiye yardımda bulunarak onlara bir hediye vermek istedik. Hz. Alinin Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum sözü ışığında eğitime, eğitmenlerimize ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ömrümüz vefa ettiği sürece hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni eder, öğretmenlerimize ve çocuklarımıza başarılar dilerim ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 30582

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
Uğur İbrahim Altay İmam Hatip Öğrencileriyle Buluştu
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ
EREĞLİ’DE PANEL DÜZENLENDİ