Kapat !
OMUZLAYAN GÖTÜRÜYOR

OMUZLAYAN GÖTÜRÜYOR

Ereğli Bibersiz Kalmadı, Ereğli’nin Salçalık Biberleri Başkan Oprukçu’dan

OMUZLAYAN GÖTÜRÜYOR
2023-10-21 10:17:41

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu sağlıklı ve organik beslenmeye verdiği önem doğrultusunda Adabağda üretilen organik ürünleri tüm mahallelerde hemşerilerine dağıtıyor. Bu noktada Çömlekçi, Sümer ve Şinasi Mahallelerinde de salçalık biberlerin dağıtımları gerçekleştirildi.

SAĞLIKLI VE DOĞAL BESLENME ÇOK ÖNEMLİDİR

Organik tarımın geliştirilmesi için büyük bir adım atan Başkan Oprukçu: Sağlıklı ve doğal beslenme çok önemlidir. Bu nedenle organik tarımı teşvik etmek umutla bakılacak bir gelecek için ilk adımdır. Adabağ Bölgemizde başlattığımız Organik Tarım Projesi ile bu adımı atmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bunun yanında organik ürünlerimizi hemşerilerimizle de paylaşmaya devam ediyoruz. Çömlekçi, Sümer ve Şinasi Mahallelerimizde de salçalık biber dağıtımlarımızı gerçekleştirdik. Tüm mahallelerimizde salçalık biber dağıtımlarımıza devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

Çömlekçi Mahallesi Muhtarı Serdar Satık:Mahallemize, Başkan Oprukçunun verdiği söz üzerine biberimiz geldi. Şu an da dağıtmak ile meşgulüz. Teşekkür ederim, Allah razı olsun şeklinde konuştu.

Sümer Mahallesi Muhtarı Arif Murat Kökbudak:Belediyemizin yaptıkları diğer etkinlikler gibi bu biber konusunda göstermiş olduğu hassasiyete çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız da bundan faydalanmak için bize müracaat ettiler. Bugün de bu işin dağıtımını gerçekleştireceğiz. Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Oprukçuya da çok teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum şeklinde konuştu.

Şinasi Mahallesi Muhtarı Mehmet Çiçekçi: Belediyemizin gönderdiği biberleri dağıttık. Buradan Başkanımız Hüseyin Oprukçuya mahallem ve şahsım adına şükranlarımızı sunarım şeklinde konuştu.

OMUZLAYAN GÖTÜRÜYOR
OMUZLAYAN GÖTÜRÜYOR
OMUZLAYAN GÖTÜRÜYOR
OMUZLAYAN GÖTÜRÜYOR

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 73977

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…