ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

GENÇ KOMEK YAZ OKULU KAPSAMINDAKİ YARIŞMALARDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
2023-08-22 06:19:22

Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulunda yaz tatillerini verimli şekilde değerlendiren 7-14 yaş arası öğrenciler arasında; Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma, 40 Hadis, Resim, Öykü, Yemek, Moda Tasarımı, Sıfır Atık, Fotoğraf, Kaleli Yakan Top, Akıl ve Zeka Oyunları yarışmaları düzenlendi. Yarışmalarda başarı elde eden öğrenciler hediyelerini almanın mutluluğunu yaşadı.


Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu kapsamında düzenlenen yarışmalarda kazananlar belli oldu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Genç KOMEK Yaz Okulu vasıtasıyla her yıl on binlerce öğrencinin gelişimine katkı sağladıklarını ifade etti.

Gençleri hayata en güzel şekilde hazırlamak için gayret ettiklerini belirten Başkan Altay, Onlar bizim en kıymetli hazinelerimiz. Büyükşehir Belediyesi olarak spordan sağlığa, teorik eğitimden gezilere kadar gençlerimizin ve çocuklarımızın hizmetindeyiz. Bu kapsamda Genç KOMEK Yaz Okulunda da onlar için çeşitli eğitim ve etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Onlardan biri olan Genç KOMEK Yaz Okulu Yarışmaları da heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde tamamlandı. Başarı elde eden evlatlarımızı tebrik ediyorum diye konuştu.

Genç KOMEK 2023 Yaz Okulu Yarışmaları kapsamında Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma, 40 Hadis, Resim, Öykü, Yemek, Moda Tasarımı, Sıfır Atık, Fotoğraf, Kaleli Yakan Top, Akıl ve Zeka Oyunları yarışmaları kapsamında mücadele veren 7-14 yaş arası öğrencilerin birincilerine kablosuz kulak içi oyuncu kulaklığı ve akıllı saat, ikincilerine VR gözlük, üçüncülerine ise bluetooth kulaklık hediye edildi.

Online olarak Genç KOMEK Yaz Okulu derslerine katılan ve yarışma için Konya dışından gelen öğrenciler de heyecana ortak oldu.

Genç KOMEK Yaz Okulunda çok eğlendiklerini belirten öğrenciler iseKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altaya teşekkür etti.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 95949

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
DSİ ŞEBEKENİN GEÇİCİ KABULÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİ
DSİ ŞEBEKENİN GEÇİCİ KABULÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİ
LİMA ÖĞRENCİLERİ KAMPLARDA VERİMLİ VAKİT GEÇİRİ
LİMA ÖĞRENCİLERİ KAMPLARDA VERİMLİ VAKİT GEÇİRİ