Bilal 1 info

Kapat !
NURULLAH YILMAZ SİYASİ ŞOVA DÖNÜŞTÜRMEDEN AÇILIŞ YAPTI

NURULLAH YILMAZ SİYASİ ŞOVA DÖNÜŞTÜRMEDEN AÇILIŞ YAPTI

ALİME-MUHLİS YILMAZ ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU AÇILDI!

NURULLAH YILMAZ SİYASİ ŞOVA DÖNÜŞTÜRMEDEN AÇILIŞ YAPTI
2022-07-31 12:15:10

Hayırsever iş insanı ve DEVA Partisi İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz tarafından, annesi Alime ve rahmetli babası Muhlis Yılmaz adına yaptırılan 6 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun açılışı gerçekleştirildi.

Ereğli İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Ereğliye sağlık hizmetleri açısından yeni sağlık yatırımları kazandırılmaya devam ediyor. Daha önce Aile Sağlığı Merkezleri ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarının açıldığı Ereğliye bir yenisi de hayırsever iş insanı ve DEVA Partisi İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz tarafından kazandırıldı.

Açılışı gerçekleştirilen 6 Nolu Alime-Muhlis Yılmaz Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna İl Sağlık Müdürü Mehmet Koç, Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, İYİ Parti İlçe Başkanı Amil Acar, CHP İlçe Başkan Vekili Aydın Araç, Oda Başkanları, STKlar ve vatandaşlar katıldı.

EREĞLİYE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Açılışta konuşan hayırsever iş insanı ve DEVA Partisi İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz, Ereğliye hizmet etmeye devam edeceklerini kaydederek; Bildiğimiz üzere sağlığın ne kadar önemli olduğu ve sağlığa yatırımın her zaman bir gereklilik olduğunu çok kısa bir zaman önce yoğun şekilde yaşanan ve hala etkilerini gördüğümüz Koronavirüs salgını ile tekrar anladık. Sağlık yatırımları bir ülkenin, bir şehrin ya da bir kasabanın en önemli artılarından bir tanesidir. Bizlerinde bulunduğumuz şehirlerde bu yükleri çekmekle yükümlü olduğumuzu düşünüyorum. Çünkü yaşadığımız şehirlerde bir insana bile herhangi bir katkımız olmuyorsa o şehir bizim değildir. Allaha şükürler olsun ki, Ereğlimizde var olduğumuz süre boyunca insanlara dokunmaya çalıştık. Onların sorunlarını dinledik. Çözümler için var gücümüzle çalıştık. Bunun yanında ülkemize ve Ereğlimize fayda sağlayacak işlerin altına da elimizi sokmaya çalıştık. Bugün açılışını gerçekleştireceğimiz Sağlık Merkezide bunlardan bir tanesidir. Büyük bir sevinç ve gurur yaşıyorum. Bu gururu bizlere yaşatma şansı tanıyan İlçe Sağlık Müdürümüz İsmail Yavuza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Kendisi göreve geldiği ilk günden bu yana Ereğli için var gücüyle mücadele ederek, Sağlık İstasyonları, Aile Sağlığı Merkezleri gibi birçok başarılı çalışmaya ve protokole imza atarak ne kadar önemli bir iş yaptığını bizlere gösterdi. Sözlerimi çok fazla uzatmadan konuşmamı bitirmek istiyorum. Bugün açılışını gerçekleştireceğimiz Sağlık Merkezimizin tüm Ereğliye hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum dedi.

Yılmazın konuşmasının ardından İl Sağlık Müdürü Mehmet Koç yaptığı konuşmada, Ereğlide hayırseverlerin çok olduğunu ve Ereğlinin sağlık yatırımları noktasından çok iyi gittiğini dikkat çekerek, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun Ereğliye kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Daha sonra konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu da, Ereğlide hayırsever iş insanlarının Ereğliye kazandırmaya çalıştıkları her çalışmada yanlarında olduklarını ve Ereğliye yeni kazandırılan Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından dualar eşliğinde kurban kesildi. Kurban kesimi ve duanın ardından 6 Nolu Alime-Muhlis Yılmaz Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonun kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi. Protokol üyeleri ardından Sağlık İstasyonu gezerek program sona erdi.

NURULLAH YILMAZ SİYASİ ŞOVA DÖNÜŞTÜRMEDEN AÇILIŞ YAPTI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 47954

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Kadınlar kısır kalabilir
Kadınlar kısır kalabilir
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı
Hatay’da 152 Dükkandan Oluşan Konya Bedesteninin Temeli Atıldı